2410
2553
عنوان

خانما به دا دم برسین تروخدا

421 بازدید | 30 پست

سلام تروخدا بدون مسخره کردن جوابم بدین البته باعرض پوزش... ما 4شب  پیش رابطه داشتیم بدون وسیله شک کردم ویه قرص اورژانسی خوردم که هنوز پریود نشدم که همیشه بعد 7 یا8روز من پریود میشم الان دیشب باز همون اتفاق افتاد برام شک دارم باز باید قرص اورژانسی بخورم؟ هنوز پربود نشد بعد قرص اورژانیکه خوردم

آنلاین شاپ دارم 😍 باقیمت مفت  لینک خواستی بفرما .    خوشگل بودن خوبه ولی خوب بودن خوشگلتره :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خب با وسیله رابطه داشته باش که نخوایم به دادت برسیم🤦‍♀️ نمیدونم والا من اطلاعی ندارم بزن گوگل ببین ...

همیشه با وسیله بوده اما خب در دسترس نبود 😩🤦🏼‍♀️

آنلاین شاپ دارم 😍 باقیمت مفت  لینک خواستی بفرما .    خوشگل بودن خوبه ولی خوب بودن خوشگلتره :)

خوب اگر قصد بارداری ندارین چرا مرتب و پشت سرهم  ریسک میکنین اخه؟دیگه اورژانسی نخور قرص اورژانسی طوفان هورمونی ایجاد می‌کنه برای بدنت خیلی بده ‌.یکم مهلت بده شاید امروز فردا پریود شدی 

دیگه هم اینجوری نکن چون این کاری که میکنین دقیقا اقدام به بارداریه بعدم میگین ناخواسته حامله شدم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
نفهمیدم قرصو چجور خوردی ؟دوتاشو باهم ؟

بعد رابطه اول خوردم قرص تکی بود

2714
خوب اگر قصد بارداری ندارین چرا مرتب و پشت سرهم  ریسک میکنین اخه؟دیگه اورژانسی نخور قرص اورژانسی ...

الان من موندم بازم باید بخورم برا رابطه دیشب همیشه اینجوری نیس

درست خوردی دیگ  نگران چی؟

خب دیشب رابطه داشتیم شک دارم میترسم  بازم باس بخورم

خب دیشب رابطه داشتیم شک دارم میترسم  بازم باس بخورم

منم سر پسرم این اتفاق افتاد.قرصم خوردم و امید داشتم چیزی نشده ولی شده بودو باردار شدم

شماهم تا وسیله ندارید انجام ندید که یه عمر گرفتار نشید

ن دیگ براچی ؟ بعد رابطه بخوری کافیه دیگ 

من دیشب قرص نخوردم سر رابطه اول فقط قرص خوردم 😩

2706