2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا تاحالا خودکشی نکردم ببینم بعدش چه خبره

کسی که هم خودکشی کرده و مرده رو ندیدم ازش بپرسم🤷🏻‍♀️

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2456

خیلی حرف راجب این چیزا هست معلوم نیس کدوم راسته کدوم دروغ.....):

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
2714

خودکشی واقعا گناه نابخشودنیه وآدم بادست خودش پرونده اعمال خودشو میبنده وپاره میکنه...اون دنیاهم تاابد عذاب میکشه...برنامه تلویزیونی زندگی پس از مرگ رو ببین خیلی جالبه...توی دنیاخیلی ها بودن که تجربه نزدیک به مرگ رو تجربه کردن وازخاطراتشون میگن.

لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید ممنون🌹
اینقد از خودم بدم میاد و متنفرم که دوس دارم برای اینکه اطرافیان از دست خودم نجات بدم فقط خودکشی کنم& ...

نه خودکشی درست نیست، بجای خودکشی یه هدفی برای خودت تعیین کن اینقدر تلاش کن به یه جایگاهی برسی همه میذارنت رو سر، 

اینقد از خودم بدم میاد و متنفرم که دوس دارم برای اینکه اطرافیان از دست خودم نجات بدم فقط خودکشی کنم& ...

هیچوقت اینکارو نکن 

تو خودکشی میکنی که راحت شی ولی.... 

به بعدش فک کن 

خودتو کشی تموم؟ 

2706