2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای درد پریودم عزیزم سعی کن فقط با داروهای گیاهی و تغزیه کنترلش کنی 

اول غذای باد دار به هیییییییچ وجه نخور 

دو پودر زنجبیل و پودر دارچین داشته باش باهم مخلوط کن وقتی چایی میخوری یه قاشق چایی خوری بریز تو چایی بخور اگه نباتم باشه که نور علی نوره

2728

من اول دمنوش بابونه میخورم و کیسه ابگرم اگه جواب نداد مفنامیک اسید 

و مامانم ی چیزی واسم درست میکنه واسه محله خودمونه نبات و کره و ی دونه های ریز و زعفرون و زنجبیل و دارچین و هر چیز گرمی داره اون ک خیلیییی خوبه 

وای تروخدا اینقد این مسکن هارو نخور دمنوش بخور خوب میشی بخدا این مسکن ها همش ضرره ، یه روزی که درد ...

بخدا خییییلی دردم شدیده یعنی رحمم که فقط جمع و باز میشه با سوزش تخمدان سمت چپم یجوری تیر میکشه 

که به جون خودم یجوری فشارم پایینه 

و دمنوش هم چون حالت تهوع دارم نمیتونم بخورم😥🙈

برای درد پریودم عزیزم سعی کن فقط با داروهای گیاهی و تغزیه کنترلش کنی  اول غذای باد دار به هییی ...

خدا خیرت بده الان درست میکنم 

ولی بدبختی اینه عجیب حالت تهوع میگیرم به جز درد وحشتناکش

من اول دمنوش بابونه میخورم و کیسه ابگرم اگه جواب نداد مفنامیک اسید  و مامانم ی چیزی واسم درست ...

گلم زعفرون اصلا نخور 

زعفرون باعث میشه خون داخل رحم سریع خاااالی بشه 

2738

منم بخاطر درد شدیدی که تو پریودی  هام داشتم یکی دوبار قرص خوردم اونم فقط یکی تو روز اول واقعا حالم و خوب میکرد بعد یکی گف ضرر داره نخوردم بعد یجا خوندم دکتره گفت.اون درد کشیدن ضررش بیشتره تا قرص مسکن من الفن ایکس میخوردم

من اول دمنوش بابونه میخورم و کیسه ابگرم اگه جواب نداد مفنامیک اسید  و مامانم ی چیزی واسم درست ...

کاچی مامانت میپزه😍😛دستش درد نکنه

من ۱۷سالمه پریودیمو به مامانم نمیگم

یه بارم بیچاره نمیدونس😂عین کوزت ازم کار کشید 

بعد دیگه رفتم زیر سرم 

گفت دختر خیره سر چرا بهم نمیگی پریودی🤣

گفتم روم نمیشه😐😛😂

گلم زعفرون اصلا نخور  زعفرون باعث میشه خون داخل رحم سریع خاااالی بشه

فکر کنم زعفرون نباشه نمیدونم اصلا

مامانم درست میکنه هم رحمم گرم میشه من همین جوری خون پریودی خیلیییی زیاده در صورتی ک انگار تو تانکر خون نشستم

نننننن الان ک فک میکنم نیست زعفرون 

بخدا خییییلی دردم شدیده یعنی رحمم که فقط جمع و باز میشه با سوزش تخمدان سمت چپم یجوری تیر میکشه  ...

چقدر دقیق توضیح دادی😂😂😂😂

منم چند سال پیش خیلی قرصی بودماااا الان شکرخدا ترکش کردم و خیلی راضیم 

میدونی وقتی که قرص نمیخورم حس قوی بودن بهم دست میده

زمان پریودی خیلی وسوسه میشم قرص بخورما ولی همش میگم قرص مال ادمای ضعیف من قوی تر از این حرفام 

بعدش هم نمیخورم دیگه:)

کاچی مامانت میپزه😍😛دستش درد نکنه من ۱۷سالمه پریودیمو به مامانم نمیگم یه بارم بیچاره نمیدونس😂عین ...

🤣🤣

من اینقد بد پریود میشم همه میفهمن چون خیلی بی حال میشم و عصبانی کسی بهم ت بگه میپرم بهش 

کسایی که میگن قرص نخور درد واقعی پریودی و احتمالن نکشیدن انگار تو رحمت.بدون.بی حسی چاقو میزنن.با حالت تهوع و سرگیجه و بیحالی.فقطم.روز اول چقد سخت.بود خدای چه خوب که زود گذشت

چقدر دقیق توضیح دادی😂😂😂😂 منم چند سال پیش خیلی قرصی بودماااا الان شکرخدا ترکش کردم و خیلی راضیم& ...

😂😂😂بابا چی بگم آخه 

راستش من همش میگم به جای اینکه هی درد بکشم حرص بخورم 

یه چی میخورم آروم میشم به کار و درسم برسم 

چون واقعیتش نمیتونم تمرکز کنم

2706