2737
2734
عنوان

7میلیون 😭😭😭😭

467 بازدید | 40 پست

۷ میلیون پول آتلیه عروسیم مونده باید بدیم تا عکسارو بدن دیروز رفتم انتخاب کردم انقدر قشنگ بود🥺🥺🥺 دلم میخواد زودتر برم بگیرم ولی میدونم تا چند ماه دیگ نمیشه هییییییی کاش یهو ده میلیون بیاد تو حسابم 

شما چند وقت بعد از عروسی عکس و فیلم عروسی رو گرفتید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه هفته بعد عروسی

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2738
ما همون موقع قرارداد نقد تسویه کردیم اما خیلی اذیت کرد و بیشتر از یکسال طول کشید تا بهمون داد تازه ۲ ...

ماهم همون اول ندادیم که زود حاضرشه ولی کاش میدادیم چون اون موقع پول داشتیم ولی بعد عروسی همش خرج سفر و تفریح شد😬😬😬

ما همون موقع قرارداد نقد تسویه کردیم اما خیلی اذیت کرد و بیشتر از یکسال طول کشید تا بهمون داد تازه ۲ ...

ما هم تسویه کردیم ولی زوددتحویل ولی خدا خفش کنه منم از فیلمم زیادی راضی نیستم حیف پولی ک دادم ولی البومم قشنگ شده 25 صفحه بزرگ چاپ کردم

2706