سلام من چن روزیه با یکی رفتم ازمایش خون . پسره خیلی خوبی هست .ولی خب مشکلی که هست ۱۲ سال ازم بزرگ تره . اولش خودمم ازش خوشم اومد واسه همین قبول کردم فامیلم هست لطفا خواهش میکنم نگید بهم بزن چون هیچ جووره دیگه نمیتونم برگردم . خانواده من اولش ک گفتن اره خیلی پسر خوبیه و فلان  .  اقوامو بابابزرگ و مادربزرگمم بخاطر اینکه من برا این ادم بشم . گفتن مغازش برا خودشه . ماشینم داره . حالا ماشین داره ولی مغازش اجاره هست . حالا اینم هیچ . بابا  و مامان من از روزی ک من رفتم ازمایش هی میشینن میگن ۱۲ سال بزرگ تره . خیلیی اختلاف سنیشون زیاده از بس جلو من این حرفارو زدن الان پسره از چشم افتاده تو دیدم یه ادم زشت شده . و کارم شده غصه خوردن راه برگشتم هیییچ ندارم . دیروز با مامانم دعوا کردم گفتم بسه هرچی گفتی دارید باعث میشین اون از چش من بیوفته خب مگه اولش کور بودین ک حالا میگید . دیگه واقعا از خداهم شاکیم خواستم از این خونه نجاتم بده یه درد دیگه بم داد . من ۲۰ سالمه اون ۳۲😢😢😢😭😭😭 

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هی 

چی بگم که هر چی بگم حالتو بدتر میکنه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
نمیخوای دیرتر ازدواج کنی؟

بخدا سرم اوردن . من میشم نوه عمو نامزدم یکی خاله هامم عروس یکی دیگه عموهام هست . این ۲۰ نفر و واسطه کرده بود ک منو راضی کنن از طرفی بابابزرگمم عموش بود یهو ب خودم اومدم دیدم رفتن ازمایش خون . پسر خیلییییی خوبیه ولی سنش خار شده رفته تو چشم  😭

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

اصلا غصه نخور ما توفامیامون همه این سنو داستن دختر خالم ۲۲سالسه شوهرش۳۴انقد باهم خوشبختن اصلا معوم‌نیس یاعمم باشوهرش ۱۰سال اختلاف ینی دارن اونام همینطور باهم کلی  خوشبختن

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
عزیزم اگر آدم خوبیه، مشکلی نیست، مهم خوشبختیه

خیلی پسر خوبیه . ولی این اختلاف سنی ...

اولا ک مغازه ی همه اجارس عقل ندارین مگه میگین مغازه و خونه باید مال خودش باشه؟

دوما دوازده سال نمیگم کمه ولی تفاهم و علاقه باشه طوری نمیشه شما جای این حرفا رابطتو بیشتر کن ببین اگه ب هم میخورین عقد کن اگه ن ک ن

اینهمه ادم طلاق میگیرن هیچیشون نمیشه تو میخای ی ب هم بزنی دیگه خونش ک نرفتی سر زندگی خودتون قمار نکنین تعارف و رودربایستیم بذارین کنار

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

کلا همتون ادمای دمدمی هستین و بعد انجام کار به فکر ای چیزا میوفتین 

در ضمن تا وقتی انقد دهن بین هستی با هیچ کس ازدواج نکن چون همه آدمها بدیها و خوبی هایی دارن 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2706