2733
2739

صمیمی ترین دوستم همیشه با حرفاش آزارم میده همیشه بهم انرژی منفی میده وقتی باهاش چت میکنم عصابم خورد میشه 

دیگه تصمیم گرفتم برا همیشه ارتباطمو باهاش قطع کنم 

ولی برام سخته 

یه مدت پی ام هاشو سین نمیکنم ولی بعد از یه مدت دوباره شروع میکنم باهاش حرف میزنم و دوباره عصابم خورد میشه 

چجوری میتونم برا همیشه از زندگیم حذفش کنم😢

ازشون نظر نحواه باهاشون همکلام نش 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ازین ادما داشتم،یه شب بلاکش کردم از همه جا،بخودم قول دادم دیگه جوابشو ندم و ندادم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

در حد سلام و احوالپرسی باهاش رابطه داشته باش ن بیشتر 

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹

اگر زیاد برات مهم نیست رابطه رو قطع کن اما اگر میخوای باهاش ادامه بدی هر موقع استارت زد شما سریع ی حرف بنداز وسط حرفی که مثبت باشه و مورد علاقه دوتاتون باشه بعدی مدت کم می‌کنه شایدم ترک کرد

2738

در مورد اخلاقش بهش بگو

شما دوستشی و باید براش ایینه صداقت باشی

پس با صداقتت بهش بگو از این همه انرژی منفی بیزاری

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
آفرین... زاویه نگاهت خیلی خوبه

از دست دادن یک دوست خیلی سخته خیلی

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
من اصلا دوست صمیمی ندارم کلا وابسته نیستم به هیچی جز گوشیم    

منم اصلا دوستی ندارم داشتم ولی صمیمیتشون به درد خودشون میخوره! 

وابستگی برام معنی نداره!

2706