2726

نه عزیزم مشکلی نیست از هفته ۱۲ کم میشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم اوایل درد سینه داشتم اما الان اصلا

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
نه عزیزم مشکلی نیست از هفته ۱۲ کم میشه

واقعااااا؟شماھم اینجوری بودین؟

من شکمم زیاد فرقی نکردہ،زیر شکمم شاید یکم سفت شدہ خیلی کم،پس از کی زیر شکم خیلی سفت میشہ؟اول زیر شکم سفت و بزرگ میشہ؟یا نہ شکم خودش یھویی شروع ب بزرگ شدن میکنہ؟؟

الان چند ھفتہ این

نميدونم سونو ندادم من ناخواسته باردارشدم ولى ازحساب خودم ٦هفته دردسينه هام ازسه هفته پيش شروع شدفك ميكردم ميخوام پريودشم😔

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
تا چند ھفتگی داشتین؟

دقیق یادم نبس هفتشو ولی اوایل خ درد داشت

انگار عضلاتش کشیده میشد 

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
واقعااااا؟شماھم اینجوری بودین؟ من شکمم زیاد فرقی نکردہ،زیر شکمم شاید یکم سفت شدہ خیلی کم،پس از کی ز ...

بله واسه من خیلی کم سد الان گاهی دارم گاهی اصلا ندارم

اول زیر شکم بزرگ میشه 

والا نمی دونم منظورت از سفت شدن چیه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
بله واسه من خیلی کم سد الان گاهی دارم گاهی اصلا ندارم اول زیر شکم بزرگ میشه  والا نمی دونم من ...

اینکہ دست بزنی زیرشکم احساس سفتی و کشیدگی کنی اینجوری،بعد از ھفتہ چند شکم شروع بہ بزرگ شدن میکنہ کہ خودمون متوجہ بچہ بشیم؟

اینکہ دست بزنی زیرشکم احساس سفتی و کشیدگی کنی اینجوری،بعد از ھفتہ چند شکم شروع بہ بزرگ شدن میکنہ کہ ...

از ۱۳ هفته به بعد معلوم میشه 

اون که فکر کنم ماه ۶ به بعد باشه چون من هنوز زیاد اون حالتو ندارم