2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم خوبه زمان تخمک گذاریتو میدونستی..من‌واقعا بعضی وقتا حس میکنم شاید تخمک‌گذاری نداشتم که نشدع کلا ...

من چون همیشه موقع تخمک گذاریم درد زیر شکم داشتم، ترشح زیادی داشتم،لکه بینی داشتم.من ماه سوم که میخواستم اقدام کنم رفتم پیش دکتر سونو واژینال کرد گفت کلا دوتا فولیکول داری که خیلی کوچیکه بهم قرص داد گفت بخور، ولی حرفش خیلی ناامید کننده بود، گفت بخور نشد ماه بعد بیا قرصتو عوض کنم. که خداروشکر همون ماه شد

😂😂 پس امکانش هست که روز غیر از تخمک گذاری باردار شد  آخه من خیلی وقته اقدامم نمیشه چرا

آره عزیزم احتمالش هست

ایشالله به زودی میایی میگی بارداری

همسرتون مساله ای نداره؟ یا خودتون

2728
😂😂 پس امکانش هست که روز غیر از تخمک گذاری باردار شد  آخه من خیلی وقته اقدامم نمیشه چرا

نمیدونم چجوریه، من دوماه روزای تخم گذاری اقدام کردم دیدم پریودیم جلو میوفته فهمیدم احتمالا اون روزا تخمک گذاریم نبود دیر شده بود،دیگه ماه بعدش گفتم هر شب، یا یه شب در میون اقدام کنیم ببینیم چی میشه که خداروشکر شد

[QUOTE=217928172]چرا کیت تخمک گذاری نمیخری عزیزم؟[QUاخه ما یکی در میون اقدامیم کلا دیگه منم بیخیال کیت و این چیزا شدم...میگن کمه کیت تخمک گذاری بیعضی داروخونه ها دارن درسته؟

او خداوند ناممکن هاست در حالی که تو بر ممکن گریه میکنی😊❤🌈 
من چون همیشه موقع تخمک گذاریم درد زیر شکم داشتم، ترشح زیادی داشتم،لکه بینی داشتم.من ماه سوم که میخوا ...

خداروشکر..سونو‌واژینال درد داره؟؟

او خداوند ناممکن هاست در حالی که تو بر ممکن گریه میکنی😊❤🌈 
اصلا استرس نداشته باش که برات سمه ب خدا توکل کن ی نی نی سالم و صالح بدنیا بیاری...چند سالته عزیزم؟

26 سالمه.

اخه منو همسرم مینوریم، 10 روز پیش cvs انجام دادم هنوزم جوابش نیومد، الان زنگ زدم کی جوابش میاد گفتن شاید چهارشنبه اماده بشه،دیشب تا صبح از استرس همش خواب دیدم نتونستم بخوابم

2706