2726
من باردارم عزیزم. 13 هفته، دوماه اقدام کردم ماه اول 4 روز پریودیم جلو افتاد، ماه دوم 6 روز جلو افتاد ...

البت جلو بندازی شنیدم خوبه..ولی عقب انداختن نه

او خداوند ناممکن هاست در حالی که تو بر ممکن گریه میکنی😊❤🌈 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان یک سالو نمیدونم.من همون دوماه اقدامم جلو میوفتاد، اعصابم خورد شده بود، به دکترم پیام دادم گفت ط ...

ان شالله نی نی سالم ب دنیا بیاد عزیزم

2728
البت جلو بندازی شنیدم خوبه..ولی عقب انداختن نه

اخه من همیشه مرتب بود تاریخ تخمک گذاریمو میدونستم،بعد جلو میوفتاد میفهمیدم من دیر اقدام کردم، که ماه سوم بیخیال روز تخم گذاری شدم از بعد پریودی اقدام کردم.

برای من اصن مدل پریودیم تغییر کرده بود،سه روز قبل پریودی لکه بینی داشتم، فکر میکردم لانه گزینیه،بعد میدیدم پریود میشدم.اصن سیستم بدنم قاطی کرده بود انگار.

اخه من همیشه مرتب بود تاریخ تخمک گذاریمو میدونستم،بعد جلو میوفتاد میفهمیدم من دیر اقدام کردم، که ماه ...

بازم خوبه زمان تخمک گذاریتو میدونستی..من‌واقعا بعضی وقتا حس میکنم شاید تخمک‌گذاری نداشتم که نشدع کلا نمیتونم تشخیص بدم...من همه راه ها رو رفتم ولی خب متاسفانه نشده 

ایشالله❤️ اتفاقا منتظر جواب ازمایشم که ببینم سالمه یا نه😔

اصلا استرس نداشته باش که برات سمه ب خدا توکل کن ی نی نی سالم و صالح بدنیا بیاری...چند سالته عزیزم؟

دوستان شما دقیقا روز تخمک گذاری اقدام میکنید؟  من هر شب اقدامم 😂

ای جانم

والا ما جفتمون شاغلیم جونی واسمون نمیمونه

ولی 48 ساعت تخمک گذاری سه بار اقدام کردیم

دعا کنین ایشالله باردار بشم

2706