2297
2330

ممکنه از استرس بشه...ولی عمومیت نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیرهٔ جان😍                       هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤                     این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍                     در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕

کلا منظم نبودم هرگز

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
راست میگن ممکنه از استرس هم باشه چندوقته اقدامی عزیزم؟

من باردارم عزیزم. 13 هفته، دوماه اقدام کردم ماه اول 4 روز پریودیم جلو افتاد، ماه دوم 6 روز جلو افتاد، کلا هیچ وقت اینجوری نبود. 

اااا پس پیش میاد مرسی گفتی عزیزم به دکتر هم گفتی؟ یعنی مشکلی نداره؟

نه والا هنوزم دکتر نرفتم ولی خب این ماه میخوام برم به چکاپ و سونو انجام بدم ...چون پریودی نامنظم ادم هی مدام توهم حاملگی میزنه

او خداوند ناممکن هاست در حالی که تو بر ممکن گریه میکنی😊❤🌈 
2336
من باردارم عزیزم. 13 هفته، دوماه اقدام کردم ماه اول 4 روز پریودیم جلو افتاد، ماه دوم 6 روز جلو افتاد ...

البت جلو بندازی شنیدم خوبه..ولی عقب انداختن نه

اهان یک سالو نمیدونم.من همون دوماه اقدامم جلو میوفتاد، اعصابم خورد شده بود، به دکترم پیام دادم گفت ط ...

ان شالله نی نی سالم ب دنیا بیاد عزیزم

البت جلو بندازی شنیدم خوبه..ولی عقب انداختن نه

اخه من همیشه مرتب بود تاریخ تخمک گذاریمو میدونستم،بعد جلو میوفتاد میفهمیدم من دیر اقدام کردم، که ماه سوم بیخیال روز تخم گذاری شدم از بعد پریودی اقدام کردم.

برای من اصن مدل پریودیم تغییر کرده بود،سه روز قبل پریودی لکه بینی داشتم، فکر میکردم لانه گزینیه،بعد میدیدم پریود میشدم.اصن سیستم بدنم قاطی کرده بود انگار.