2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بین این دوتا گزینه 2 بهتره

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2456

سحر چقد تغییر کرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2714

جهانبخت از کی جز زیبارویان شناخته شده!؟🤦‍♀️

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

خب بااینکه هردو نچسبن..اما سحر بطور طبیعی از دنیا خوشگل تره..دنیاباوجود این همه عمل بدون ارایششو دیدین😳😳😢

سعی میکنم ظاهرم نشون دهنده این باشه ک( همه چی آرومه من چقدر خوشبختم)  من ک ب جایی نرسیدم!اما اینجوری خیلیارو میسوزونم....

اخه دنیا چیع؟

انگار یکی گرفته تا میخورده زدتش...😐😂😂

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
2706