2137
2217

۱۰۰ گرم طلا دارم با ۴۰ میلیون پول .شوهرم میخاد مغازه رو با داداشش شریکی بخره پول کم داریم مجبورم طلاهام رو بفروشم 

من اینکارو نمیکردم

شراکت رو دوس ندارم

پایان خوبی نداره

خب خب مثل اینکه انگلیس هم واکسن سینوفارم رو به رسمیت شناخت😌 کریسمس همین جمع لندن ایشالا 😁🦌🌲🎅 پیشاپیش هپی نیو یِرز و این صوبتا دیگه🎁🎁🎊😜🎉 🎆🎄🎄🎇🦌 2022 ایز لودینگ ....😋🍾🍻الان قیمت آجیل و هندونه شب یلدا ایقد که زیاد شده 😮خداشاهده قبلنا با همین پول میشد خود یلدا رو عقد کرد😐😂😜پیشاپیش یلدای قرن تونم مبارک😁 🍉 و این آخرین یلدای ۰۰ هست که ما هستیم ☹🍂🍁 یلدای ۱۵۰۰ چیزی جز یه قاب عکس توی  دیوار از ما باقی نیس😕البته فکنم به واسطه ی گوشی های هوشمند همون عکس هم ازمون باقی نمونه 😂خلاصه که سخت نگیرید و یلدا رو دلی خوش بگذرونید😊

نه مگه بیکاری مغازه شریکی با داداشش اون وقت چی گیر تو میاد این وسط؟؟

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

اگه میتونی کلللا شراکتو بهم بزن.شوهر منم با داداشش یه کاریو شریک شد ۴ساله داریم تاوان میدیم

❤❤❤❤❤ سرگروه گروه قرمز❤❤❤❤❤❤   وزن اولیه ۱۰۸❤وزن فعلی۹۲.۶۰۰❤هدف ۷۵❤چالش از شنبه ۲۵دیماه تا ۲بهمن ماه:حذف تماااامیه سرخ کردنی ها.🚫حتی نیمرو یا مواد ماکارونی یا لوبیا پلو.انواع کوکو و کتلت و ........تو گزارشاتون سرخ کردنی نبینما❌میخوام هفته ی دیگه پرچم گروه قرمز بالا باشه✌🇮🇲
2050
اگه میتونی کلللا شراکتو بهم بزن.شوهر منم با داداشش یه کاریو شریک شد ۴ساله داریم تاوان میدیم

اخه مغازه ارث پدری هست شوهرم میخواست مغازه رو برداره به جاش از زمین دیگه به داداشاش بده .یکی از داداشاش گفته من سهمم رو نمیفروشم بیا با هم شریک شیم 

بستگی داره به برادر شوهرتون و همسرتون .....

که چقدر به نظرات هم احترام میزارن.

که چقدر هوای هم رو دارن.

ایا برادر شوهرتون مجرد هستند یا متاهل؟ اگر متاهل هستن، همسرشون چقدر حمایت کننده و با شخصیت هستن؟

و از این دست موارد دیگر

اخه مغازه ارث پدری هست شوهرم میخواست مغازه رو برداره به جاش از زمین دیگه به داداشاش بده .یکی از دادا ...

بازم اشتباهه محضه.دیگه بدتر!!!!

ببین کی گفتما.شوهرت بفروشه خب سهمشو

❤❤❤❤❤ سرگروه گروه قرمز❤❤❤❤❤❤   وزن اولیه ۱۰۸❤وزن فعلی۹۲.۶۰۰❤هدف ۷۵❤چالش از شنبه ۲۵دیماه تا ۲بهمن ماه:حذف تماااامیه سرخ کردنی ها.🚫حتی نیمرو یا مواد ماکارونی یا لوبیا پلو.انواع کوکو و کتلت و ........تو گزارشاتون سرخ کردنی نبینما❌میخوام هفته ی دیگه پرچم گروه قرمز بالا باشه✌🇮🇲
پولمون نمیرسه کامل بخریم

فروش طلا برای رفع نیازهای زندگی در مواقع لزومه هیچکس بهتر از خودتون نمیتونه تصمیم بگیره که این کار در شرایط فعلی برای زندگیتون ضروری هست یا نه بهتره نظرسنجی نکنید و خودتون تصمیم بگیرید

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
عین حرف بابات دیروز یه نفر بهم گفت

به خدا اینقدر زن عموم اذیت کرد و میکنه.

اطرافیان فقط سم پاشی میکنن.

به خدا روزایی بود که برنج داشتیم، گوشت داشتیم ولی پول روغن و رب مثلا نداشتیم.

مامانم دنبه گاو آب میکرد جای روغن.

خدا جای حق، ببین تک تک خواهر و برادرام و مامانم گفتیم حسابمون باشه به قیامت.

همه مون خون به دل میکردن

اشکال نداره نخرین بهتر از اینه که وارد شراکت با برادر شوهر بشین. دو روز دیگه اختلاف میخورن پول و طلا ...

شوهرم میگه اگه بعد ها خواست بفروشه خودمون سهمش رو میخریم .از طرفی ۱۰۰ میلیون مغازه خرجشه این داداشش پولی نداره هزینه کنه همش میوفتم گردن شوهرم

2051