2204
2217
عنوان

این چنتا تیکه شد سه میلیون و نیم

640 بازدید | 56 پست

رفتم سفر خرید کردم 

دو جفت کفش واسه شوهرم 

ی جفت واسه خودم

ی جفت واسه برادرشوهرم 

سه تا تی شرت و یدونه شلوار واسه شوهرم 

پنج تا اسپری ک دوتاش میدم خانواده شوهرم 

ی ادکلن و پالت سایه ابرو ی بسته کوکتل پا و سایه ابرو و دوتا رژ واسه خودم 

با ی کیف و کیف پول واسه خودم 

ی پالت هدی بیوتی و چنتا لاک خاهر شوهرم 

فلاسک و 24 قاشق و چنگال و یدونه پتو مسافری مادر شوهرم 

شیش تا قاشق چنگال و دوتا پتو مسافرتی و دوتا ماگ و ی کتاب واسه خودم 

اینا شد سه میلیون و نیم هرچی نگاه میکنم ب چشم نمیان

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2233
2050

مفت شده 

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیرهٔ جان😍                       هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤                     این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍                     در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕

این همه خرید کردی با 3 تومن بعد میگی به چشمم نمیاد ؟ بعد من نمیتونم با 3 تومن یه بوت خوب پیدا کنم😭😂🚶🏻‍♀️

من براش احسن الخالقین بودم ولی اون اکثر الخالقین رو دوست داشت 🥀      آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن🌈       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      من تو هر چی که بدست آوردم و از دست دادم خدا رو دیدم💛   goftino.com/c/BVamgS 

یه تریلی وسایل گرفتی هنوز ب چشمت نمیاد خدب شدن ک 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑

خوب شدن که 

از کجا گرفتی اینقد ارزون

خب خب مثل اینکه انگلیس هم واکسن سینوفارم رو به رسمیت شناخت😌 کریسمس همین جمع لندن ایشالا 😁🦌🌲🎅 پیشاپیش هپی نیو یِرز و این صوبتا دیگه🎁🎁🎊😜🎉 🎆🎄🎄🎇🦌 2022 ایز لودینگ ....😋🍾🍻الان قیمت آجیل و هندونه شب یلدا ایقد که زیاد شده 😮خداشاهده قبلنا با همین پول میشد خود یلدا رو عقد کرد😐😂😜پیشاپیش یلدای قرن تونم مبارک😁 🍉 و این آخرین یلدای ۰۰ هست که ما هستیم ☹🍂🍁 یلدای ۱۵۰۰ چیزی جز یه قاب عکس توی  دیوار از ما باقی نیس😕البته فکنم به واسطه ی گوشی های هوشمند همون عکس هم ازمون باقی نمونه 😂خلاصه که سخت نگیرید و یلدا رو دلی خوش بگذرونید😊
2051