2737
2734
عنوان

غم بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 88 پست
بخدا من ۷ ساله ک ازدواج کردم ۵ ساله اقدامم انقد ب مامانای  نی نی سایت گفتم دعا کنید تا بلاخره ب ...

عزیزم مبارکه   الاهی همه منتظر ا دامنش ن سبز بشن بگین آمین 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
این خط قشنگترین خط زندگیته  خوش قدم باشه برات مامان خانم    

مرسی عزیزدلم .راسی من دکتر زیاد رفتم ک هی نمیشد این ماه چله زیارت عاشورا برداشتم برا خودم روزی یبار میخوندم ک این ماه دقیقا مثبت شد من میگم بخاطر زیارت عاشوراس

مرسی عزیزدلم .راسی من دکتر زیاد رفتم ک هی نمیشد این ماه چله زیارت عاشورا برداشتم برا خودم روزی یبار ...

خداروشکرانشاالله به سلامتی کوچولوتوبغل بگیری برامنم دعاکن ممنون

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
مرسی عزیزدلم .راسی من دکتر زیاد رفتم ک هی نمیشد این ماه چله زیارت عاشورا برداشتم برا خودم روزی یبار ...

حتما همینطوره

منم دخترمو از امام حسین دارم

انشالله  خودش که به هر کی بچه همیخواد اگه صلاحش هست بده

انشالله چشم حتما

ببین عزیزم من  باردار شدم سقط شد روحییم شکست  بعد چند سال دوباره باردار شدم کلی  کییف کردم گوسفند هم خریدم قربونی کردم بچم بدنیا اومد چقد خوشکل انگار ماه بود بقران.  بعد چند روز فوت کرد بعدشم افسردگی گرفتم مریض شدم بعدشم باردار شدم بازم سقط.    خودت خدا دوستت داره نمیخواد اذیتت کنه ابا این چیزا منتظر بمونی یه نینی سالم بیاد بغلت بهتر از بارداری  بی نفع الاهی  سال آینده بچه دستت باشه گلم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2706