2237
2217
عنوان

خانومای قشنگ بیایین

71 بازدید | 8 پست

مدرسه ما یکم بیشعورن😐🤐

برای امتحان شیمی یک روز وقت دادن 

الان که کلاس آنلاین دارم 

از‌۲ بخونم تا ۱۲ شب تموم میشن؟

آهاااای تویی که داری امضامو میخونی میخواستم بهت بگم همین الان بخند :))))))دیدی تونستی ، سختی های زندگی واسه هممون هست برات آرزوی ی دنیا حال خوب دارم ، راستی قبل از هر کامنتی فکر کنیم که ی آدم با ی قلب پشت گوشی نشسته❤🥰

ن اصلا اینطوری خوب نیست 

خرد خرد بخون

دختری ب تنهایی نخل در خیابان که اشکهایش تک تک کلماتی هستند ک گوش شنوایی پیدا نکرده اند و حالا بر گونه ام جاری می شوند. ‌.                                                  آرمی ام اونم چه آرمی.عاشق این هفت تا فرشته زمینی❤️

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

چند تا فصل امتحان داری

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
2215
چند تا فصل امتحان داری

فصل اول

آهاااای تویی که داری امضامو میخونی میخواستم بهت بگم همین الان بخند :))))))دیدی تونستی ، سختی های زندگی واسه هممون هست برات آرزوی ی دنیا حال خوب دارم ، راستی قبل از هر کامنتی فکر کنیم که ی آدم با ی قلب پشت گوشی نشسته❤🥰
چند فصله؟

فقط فصل اول

آره بابا بازیگوشی نخون بشین بکوب بخون تموم میشه

خب خداروشکر