2726
عنوان

بی بی چک با هاله کمرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2867 بازدید | 73 پست
😁مبارک باشه عزیزدلم.برا من اصلا پیشرفتی نداشته در حد همون خیلی خیلی کمرنگ مونده

منم تو بارداری دومم یه خط خیلی خیلی کمرنگ دیدم .....همون موقع هم یه لک کوچیک دیدم......گفتم خب دیگه پریود شدم....اون خط کمرنگ هم توهم بوده........الان دختر سه سالم کنارم غرق خوابه😂😂😂😂

«‏و أنَا أبحَثُ عنِّي؛ وَجَدْتُكَ یٰا حُسین..!»  و هنگامی که در پیِ خودم بودم تــو را یافتم، یا حسین؛))♥️  ️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁مبارک باشه عزیزدلم.برا من اصلا پیشرفتی نداشته در حد همون خیلی خیلی کمرنگ مونده

برامن ویوربود میگن ویورهمینجوریه عکساش توتاپیکام هست دوست داشتی ببین البته یکی اخری مدیکوربود 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2728
منم باورم نمیشد بی بی م مثبت باشه بااینکه کم رنگ بود خیلی زیاد اصلا معلوم نمیشد انداختمش دور بعد دوس ...

منم سر پسرم خط دوم کمرنگ بود انداختم سطل اشغال بعد از یک ساعت رفتم نگاه کردم دیدم دو تا خط پر رنگ البته اون موقع دخترم نه ماهه بود و دنیا سرم خراب شد 

منم تو بارداری دومم یه خط خیلی خیلی کمرنگ دیدم .....همون موقع هم یه لک کوچیک دیدم......گفتم خب دیگه ...

دقیقااون لکه لانه گزینی حالا برعکس من نشستم اینقدر گریه کردم با اینکه اولین اقدامم بود ولی تاعصرش هر چی منتظر خون بودم نیومد بی بی زدم مثبت شد الانم حاملم خدایااااا شکرت

منم سر پسرم خط دوم کمرنگ بود انداختم سطل اشغال بعد از یک ساعت رفتم نگاه کردم دیدم دو تا خط پر رنگ ال ...

عزیزم انشالله خداسایتوازسرشون کم نکنه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
دقیقااون لکه لانه گزینی حالا برعکس من نشستم اینقدر گریه کردم با اینکه اولین اقدامم بود ولی تاعصرش هر ...

خدا به همه بچه ی سالم بده بچه داشتن خیلی حس خوب و لذت بخشیه ایشالله شما هم به سلامت زایمان کنی  البته فعلا از بارداری و نار دادن لذت ببر

وای خدا از دهنت بشنوه.صورتیه اینم.ولی عکسشو نمیتونم بذارم.خودم میتونم ببینمش کامل ولی تو عکس معلوم ن ...

خوب پس مثبته دیگه مبارکه  فردا صبح دوباره بزن پر رنگتر میشه  انشاالله به سلامتی این دوران رو سپری کنین و نینی تون به سلامتی بدنیا بیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2706