2410
2553

سلام دوستان ، لطفا راهنمایی بفرمایید اقدام برای پسر دار شدن باید چطور باشه که زود هم نتیجه گرفت؟ چقدر بعدش نباید دسشویی بریم ؟ من زمانی که کیت تخمک گذاریم پرررنگ شد سه روز پشت هم نزدیکی داشتم.. تا دو روز بعدش هنوز کیتم مثبت بود..تا زمانی که کیت مثبته میشه نزدیکی کرد؟  البته همون دو روز اول علائم تخمک گذاری رو داشتم. الان هم چهار روز از اقدامم گذشته و یه درد خفیف و تیرداری تو تخمدان سمت راستم دارم

یکی که کارش رژیم غذایی برای دختر و پسر بود میگفت بعد ز زمان ازاد شدن یکبار و یک بار روز بعدش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید تحت نظر پزشک زمان تخمک گذاری هم یه سنو بدی که بگه ازاد شده یا در حال ازاد شدنه .اینطوری ریسک داره .

تو جدول چینی هم نگاه کن ببین تو سنت را دختر زده یا پسر اونم پنجاه پنجاه ه ولی چون مهمه برات ضرر نداره 

2720
همون روزای تخمک گذاری،یک درمیون

دکترم گفت برای پسر هر روز هم میشه نزدیکی کرد چونممکنه تخمکگذاری رو از دست بدیم. به نظزت دو سه روز بعد از تخمک گذاری دیگه فایده داره ؟ چرا بعضیا تا پریود بعدیشون هنوز اقدامن ؟؟  

یکی که کارش رژیم غذایی برای دختر و پسر بود میگفت بعد ز زمان ازاد شدن یکبار و یک بار روز بعدش

من از کیت تخمک گذاری استفاده کردم ، روزی که خیلی پررنگ شد و روز بعدش اقدام کردم ولی کیتم تا دو روز بعدترش همچنان پررنگ بود بهنظرتون دلیلش چیه

من از کیت تخمک گذاری استفاده کردم ، روزی که خیلی پررنگ شد و روز بعدش اقدام کردم ولی کیتم تا دو روز ب ...

نمیدونم. شاید ازاد نشده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714
دکترم گفت برای پسر هر روز هم میشه نزدیکی کرد چونممکنه تخمکگذاری رو از دست بدیم. به نظزت دو سه روز بع ...

والانمیدونم نمیتونم اصلاعات غلط بدم ولی من خودم تخمک گذاریم از دیروز شروع شده شاید این چندروز اقدام کنم بعدش مثل روزای قبل.