2737
2734

دلم داره میترکه ۸۳ سالشه ( مامانم زن دومشه )

تو خونه پولاشو میکنه تو جیب شلوارش کارتای بانکیشو دوتا کش بسته بهشون گذاشته تو جیب پیراهنش😑 ما تو روستا زندگی میکنیم اون روز مامانم پول یک ماه شیری ک میدوشه رو گرفت (دو میلیون بود) فقط ۱۵۰ هزار برای قسطش برداشت بقیشو داد ب بابام، اون پول رو هم کرد تو جیب پالتوش شب موقع خواب پالتو رو  گذاشت زیر رخت خوابش😐😐 خیلی خیلی بهم برخورد حالا خوبه ی ده هزاری هم لازم داشته باشیم ب خودش میگیم ک بده بی اجازه از جیبش برنمیداریم .....

یکی دوسال پیش ی بار بهش گفتم بابا ب ما اعتماد نداری؟ گفت ن اعتماد ندارم😶 نگین سنش بالاست و این حرفا وقتی جوون بود با زن اولش هم اینجوری رفتار میکرد همیشه از بابام مینالید و نفرینش میکرد بابای بابام هم اون وقتا ک حموم تو خونه ها نبود ب زنش پول نمیداد بره  حموم عمومی....

خیلی روزا بهم بد و سخت میگذره چیکار کنم؟!🙁

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نباید میذاشتی بده بابات مامانت چند سالشه؟

اوه اگه نده روزگارشو سیاه میکنه 

۵۲ سالشه

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
2731
برو سرکار محتاج این پدر نباش

دانشجومعلمم البته فعلا حقوق ندادن 

خستم از کاراش

اوه اگه نده روزگارشو سیاه میکنه  ۵۲ سالشه

ماشالا بابات با این سن چه حواس جمعی داره

چی بگم دیگه این خصلت و اخلاق رو این همه سال داشته نمیشه تغییرش بدی

سعی کن رو پای خودت وایستی

بذار پای تفکرات غلط محیطی که رشد کرده عزیزم

خیلی سخته

😄اینو گفتی یاد بابای دوستم افتادم اون البته همچین پیرم نبود شاید ۶۰ و خورده ای

ولی همیشه به شوخی میگفت بابام عادت داره 😁پولاش میذاره تو کش شلوارش 😂 خیلی هم پولدار بودن ولی باباعه خسیسسسسسسس بود😬

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
ماشالا بابات با این سن چه حواس جمعی داره چی بگم دیگه این خصلت و اخلاق رو این همه سال داشته نمیشه تغ ...

واسه پول همیشه حواسش جمعه🙃

2738
بذار پای تفکرات غلط محیطی که رشد کرده عزیزم خیلی سخته 😄اینو گفتی یاد بابای دوستم افتادم اون ال ...

همه ب منم میگن پولداری ولی پولی ک زهر بشه ب ادم چ سودی داره

عزیزم غصه نخور 

دور از جونش ولی هر چقد هم پول جمع کنه بذاره زیر سرش 

بعدا میخواد بذاره واسه شما و بره

پس غمت نباشه آخر به خودتون میرسه فقط بد به حال خودش که لذت زندگی رو از خودش گرفته

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
عزیزم غصه نخور  دور از جونش ولی هر چقد هم پول جمع کنه بذاره زیر سرش  بعدا میخواد بذاره و ...

ما کلا ی خواهر برادریم

همیشه میگه هم چیزم مال پسرمه....

برو سر کار همه مشکل دارن خیالت جمع

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
ما کلا ی خواهر برادریم همیشه میگه هم چیزم مال پسرمه....

به حرف نیست قوانین ارث بعد از فوت مشخصه حتی وصیت نامه هم تا یه حدی معتبره اگه تو وصیتنامه اسم یه فرزند قید نشه قانون حق اون فرزند رو هم بهش میده ،تنها در یه صورت چیزی به شما نمیرسه که در زمان حیات به نام پسرش زده باشه.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2706