2726
عنوان

باردارم و اصلا نمیتونم غذا درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2328 بازدید | 124 پست
چه عالییییی    

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
نه گلم . من دردام تو خونه شروع شد تا رسیدم بیمارستان زایمان کردم. ۵دقیقه دیر میرسیدم تو ماشین دنیا م ...

منم با پارگی کیسه اب اتفاق میوفته البته این سری شو نمیدونم چه جوری باشه .یادم میوفته استرسی میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم با پارگی کیسه اب اتفاق میوفته البته این سری شو نمیدونم چه جوری باشه .یادم میوفته استرسی میشم

برای منو تو بیمارستان پاره کردن . نترس اصلا تلقین نکن 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

هنوز دو دلم که چه بیمارستانی برم بهتره.ایا دکترم میتونه بیاد بالاسرم یانه مامابگیرم یانه و هزار فکر دیگه.خداروشکر شما راحت شدین

2728
۳۹هفته تمام .اره ۷صبح شروع شد تا رسیدم بیمارستان زایمان کردم تو ۵دقیقه . تو بیمارستان پاره کردن. بخی ...

ماشالا آتنا جون چه خوش زا هستی دختر

پویان جون خوبه؟

اسم این یکیو چی گذاشتی؟

اره تو دومی شکم خیلی زود  در میاد  اولی چند وقتشه؟ من زایمان کرده ام

سه سال ونیمشه عزیزم

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2706