2726
عنوان

باردارم و اصلا نمیتونم غذا درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2328 بازدید | 124 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای یاد خودم افتادم..سمت آشپزخونه نمیتونستم برم..ظرفا تلنبار..غذا هم هفته ای شاید یبار درست میکردم..بعد ۱۲ هفته یکم بهتر میشی..من ۱۶ هفته ادامه داشت

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2728
آتنا جون زایمان کردین شما؟

بله دیروز صبح

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
وای یاد خودم افتادم..سمت آشپزخونه نمیتونستم برم..ظرفا تلنبار..غذا هم هفته ای شاید یبار درست میکردم.. ...

من الان تو اوجشم یعنی روزی چهار دفعه گلاب ب روت بالا میارم

اگر واجبه درست کنی و نمیتونی از بیرون غذا بگیری.

گوشت رو با کلی آب( که نسوزه) بزار رو گاز و دراروپا باز بزار و خودت برو دو ساعت بیرون تا اون بپزه بعد بیا دماغتون بگیر و زیرشو خاموش کن و کم کم که بو رفت مرحله بعدی شو انجام بده.

برنجتم دمی بزار، برا اونم چهل دقه برو بیرون

قدم نورسیده مبارکه سزارین یا طبیعی؟ الان خونه ای؟ حالت خوبه؟ نینی خوبه؟

ممنونم  طبیعی .. نه ظهر مرخص میشم . خوبیم خداروشکر

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اگر واجبه درست کنی و نمیتونی از بیرون غذا بگیری. گوشت رو با کلی آب( که نسوزه) بزار رو گاز و دراروپا ...

غذا از بیرون ک میتونیم بگیریم فقط ب نظزتون مادرشوهرم نمیگه چرا تو این ی ماه آشپزی نکرده اصن 

من الان تو اوجشم یعنی روزی چهار دفعه گلاب ب روت بالا میارم

وای منم اون شکلی بودم مواظب دندونات باش دو سه تا از دندونام خراب شد به خاطر این که اون قد بالا آوردم اسید معدم داغونشون کرد

من 5-6 تا وزن کم کردم

2706