2726
عنوان

باردارم و اصلا نمیتونم غذا درست کنم

2329 بازدید | 124 پست

هفته دهه بارداریمه و بشدت از بوی غذا بدم میاد سمتش میرم بالا میارم .. حالا مادرشوهرم رفتن مسافرت کاری برادرشوهر کوچیکم بخاطر مدرسش نتونست بره . ب نظرتون برا ظهر چیکار کنم .. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کته گوجه بذار راحته

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2728
اینا حتما باید غذاشون توش گوشت باشه چیزی ک من از دو فرسخی بوش بم بخوره حالم بد میشع

دیگه مجبوره فعلا بدون گوشت بسازه اگرم نمیتونه بره پیش خواهر یا برادرای دیگش

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اینا حتما باید غذاشون توش گوشت باشه چیزی ک من از دو فرسخی بوش بم بخوره حالم بد میشع

پس بیخود کردن بچه رو نبردن منم ۱۲ هفتم از گوشت بدم میتد 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2706