2726
عنوان

باردارم و اصلا نمیتونم غذا درست کنم

2329 بازدید | 124 پست

هفته دهه بارداریمه و بشدت از بوی غذا بدم میاد سمتش میرم بالا میارم .. حالا مادرشوهرم رفتن مسافرت کاری برادرشوهر کوچیکم بخاطر مدرسش نتونست بره . ب نظرتون برا ظهر چیکار کنم .. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کته گوجه بذار راحته

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2728
اینا حتما باید غذاشون توش گوشت باشه چیزی ک من از دو فرسخی بوش بم بخوره حالم بد میشع

دیگه مجبوره فعلا بدون گوشت بسازه اگرم نمیتونه بره پیش خواهر یا برادرای دیگش

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اینا حتما باید غذاشون توش گوشت باشه چیزی ک من از دو فرسخی بوش بم بخوره حالم بد میشع

پس بیخود کردن بچه رو نبردن منم ۱۲ هفتم از گوشت بدم میتد 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2706