2726

عزیز تر از جان من لعنت به هرچی ۱۵ هست توی دنیا ۱۵ مرداد برای همیشه همیشه رفتی وقتی که نباید بری رفتی ۴ ماهه تن بی جونت روی سنگ سرد توی اون دشت تک وتنهای بابای من چرا شبا بی تو صبح می شه باباجونم مجتبی دنیا امده الان می خنده اما هنوز صدای قشنگ باباش را نشنیده باباجونم کاش نمی رفتی کاش جات هزاران بار می مردم اما تو الان توی خونه خواب بودی مثل همیشه نه توی قبر تاریک😭😭😭😭😭

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا رحمت کنه پدر عزیزت رو.منم پدرمو لحظه تحویل سال ب خاک سپردیم.همه سال تحویل صورت پدرشون رو بوسیدن اما من صورت سرد و بی جون پدرمو💔🥀

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
براش خوندم عزیزم خدا پدرت رو بیامرزه و به خودت صبر بده

خیلی صبر دادم اما بخدا هنوز هرچیز مهمی می شه می گم بزار به بابا بگم بزار با بابام صحبت کنم هنوز باور نکردم که رفته

منم پدرم رو ۱۵ شهریور ۹۸ خاک کردم و مادرم ۱۵ مهر امسال فوت شد من چی بگم از این عدد نمیدونم نحث هست یا .... خدا بیامرزه پدرتون رو خوندم شما هم اگر تونستید برای پدر مادر منم بخونید خیلی بی کس هستن  

خدا رحمت کنه پدر عزیزت رو.منم پدرمو لحظه تحویل سال ب خاک سپردیم.همه سال تحویل صورت پدرشون رو بوسیدن ...

خدایا کاش پدرها نمی مردن حداقل کاش جوان نمی مردن 😭😭😭

خیلی صبر دادم اما بخدا هنوز هرچیز مهمی می شه می گم بزار به بابا بگم بزار با بابام صحبت کنم هنوز باور ...

عزیزم

مگه چندوقته فوت کردن😢

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
منم پدرم رو ۱۵ شهریور ۹۸ خاک کردم و مادرم ۱۵ مهر امسال فوت شد من چی بگم از این عدد نمیدونم نحث هست ی ...

چشم حتما حتما دختر به گلی شما دارند نگو بی کس هستند

خدایا کاش پدرها نمی مردن حداقل کاش جوان نمی مردن 😭😭😭

خیلی سخته واقعا غم بزرگیه.هرکسی پدر از دست داده میفهمه چه دردی داره😔

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
2706