2237
2217

تنهایی خستگی 

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد هفته بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
2238

دلتنگی 💔

یه دیوونه رو هیشکی نمی تونه آرومش کنه جز اونی که دیوونش کرده....                                                                                                                                                      این کاربری دست دو نفره 👈 منو 🚶دلتنگی هام 💔
2239

نمیدونم واقعاااا 

با کلی غر دخترمو اوردم اتاقش بخوابه ده دقیقه ای خوابش برده من هنوزم اینجا نشستم پانشدم برم تو جام 

احتیاج شدیدی هم ب دسشویی دارم

https://harfeto.timefriend.net/16267932972920     دَر واقِع قَوی تَرین دارویِ مُسَکِن بَرایِ یِک اِنسان؛یِک اِنسانِ دیگَست💊
2241