2726
عنوان

یه چیزی فهمیدم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا دیونه مشکلت چیه برو حتما پیش روانشناس حالت خوب میشه

حتما میرم .خوبشو پیدا کنم میرم .

کاربر سال ۹۶ هستم .خودم کاربریمو لغو زدم. جز مهرو محبت و کمک فکری اینجا همش مجازیه .  نه به انتظار از کسی  ،نه انتظار از کسی . خیلیا اینجا همه ی واقعیتو نمیگن، اما بیرحم نباش اگه کمک فکری لازم داره کمکش کن . 🚫 لطفا آقایون تاپیک های من نیان و ریپلای نزنن . من اومدم اینجا با خانمها  و هم جنس های خودم حرف بزنم . حس آرامش و امنیت دارم اینجوری . 
2728
قربونت عزیزم💞🌹

خدانکنه مهربون🌹🌹🌹

کاربر سال ۹۶ هستم .خودم کاربریمو لغو زدم. جز مهرو محبت و کمک فکری اینجا همش مجازیه .  نه به انتظار از کسی  ،نه انتظار از کسی . خیلیا اینجا همه ی واقعیتو نمیگن، اما بیرحم نباش اگه کمک فکری لازم داره کمکش کن . 🚫 لطفا آقایون تاپیک های من نیان و ریپلای نزنن . من اومدم اینجا با خانمها  و هم جنس های خودم حرف بزنم . حس آرامش و امنیت دارم اینجوری . 

اتفاقا بیشتر عمر میکنی

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
اتفاقا بیشتر عمر میکنی

امضامو بخونید

انشاالله ک پیدامیشه خوب میشی

مرسی عزیزم 💖💖💖😘😘

دل شکستن خیلی بده مادرم دلموشکوند توبغل زن داداشم زارمیزدم آخرشم من عذرخواهی کردم میگه چراقهربودی ...

ای بابا 🙁 آخه مادرت چرا اینجوری کرد

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است نجابت با متانت /متانت با نجابت
الهی دورت بگردم منم واقعا از بغض دارم خفه میشم میفهمم چی میگی سعی میکنم به آینه نگاه نکنم چون نگا ...

عزیزم 🥺 انشالا زندگیت پر بشه از آدم حسابی. ولی کلا ذاتا انسانها همونطور که بدون هم نمیتونن زندگی کنن باهمم مشکل زیاد دارن

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است نجابت با متانت /متانت با نجابت