2733
2734

رولنپزشک خیلی گرون میشه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
رولنپزشک خیلی گرون میشه

اهان 

قیمتاشون خیلی فرق میکنه؟

دکترای روانشناسی بالینی ۱۷۷ تومن میگیره واسه یه ساعت

حوصله ی بحث در مورد نظر مخالف هیشکیو ندارم👋🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بستگی به مشکلت داره، هر دو خوبن ولی کلا روان پزشکا پزشکی طور هستن یجورایی، اغلب با دارو درمان میکنن، روان درمانی بیشتر کار روان شناسه .. روانپزشک هم انجام میده ها، اما مثل این میمونه که برای خرید یدونه ماست بری بزرگترین فروشگاه شهر (مثال بهتری ب ذهنم نرسید 😂😑) و اینم در نظر بگیر که هزینه ی جلسات روانپزشک خییلی بالاتره، در صورتی که روانشناس هم می‌تونه کارتو راه بندازه با هزینه ی کمتر .. البته تحقیق کن یدونه خوبشو پیدا کن تا نتیجه‌ بگیری

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.
بستگی به مشکلت داره، هر دو خوبن ولی کلا روان پزشکا پزشکی طور هستن یجورایی، اغلب با دارو درمان میکنن، ...

ممنون بابت توضیح خوبت عزیزم❤

حوصله ی بحث در مورد نظر مخالف هیشکیو ندارم👋🏻