2726
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 237072 بازدید | 1228 پست
مادر جاریم دیگه خیلی محکم برخورد کرد به خواهرشوهرم زنگ زد هرچی ازدهنش دراومد گفت..بهش گفت خودت نوکرم ...

اینا خوب از عابرو ریزی ترسیدن آدم شدن

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکیو میشناسم که نه برای مادر شوهرش کار میکنه نه کارای خودشو خودش انجام میده،همه براش میمیرن نازشو میکشن، چرا یک زن باید زندگیش اینطور باشه، یکی هم مقل تو اینطور؟؟؟ جفتتونم زنین، خیلی برام سواله

2728
یکیو میشناسم که نه برای مادر شوهرش کار میکنه نه کارای خودشو خودش انجام میده،همه براش میمیرن نازشو می ...

جواب سادست فرهنگ خانواده تربیت حمایت تحصیلات عزت نفس  ووووو 

تفاوت این دوتا آدمی هست که گفتین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اره ولی ۵۰ درصدش همون عزت نفس هست

دقیقا درست میگی اما همون عزت نفس از کجا میاد؟از دوران کودکی خصوصا هفت سال اول پس وقتی دختر بچه بچه تو یه خانواده سطح پایین از نظر فرهنگی  و مرد پرست و متحجر بزرگ بشه خیلی باید بعدا روی خودش کار کنه تا عزت نفس براش باقی بمونه و بپذیره جنس دوم نیست صرفا انسانها مثل بقیه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

اسی سنی نداری

اگ بابات پشتته طلاق بگیر.دیگه زندگیت از این بدتر میخواد بشه؟بدار مردم روستا هر گوهی ک میخوان بخورن

دیگه ام نذار بچت بره پیش مادرشوهرت.دو روز دیگ قهر کردی حداقل بچه اتو بدن بهت

ناراحت شدم برات اما بیشتر از ناراحتی حرصم گرفت ازت ! یه زن تو زندگی ممکنه از یه سری علایقش بخاطر یه سری چیزای دیگه بگذره , مثلا اگه شوهرت خوب بود میگفتم عب نداره بخاطر شوهرش بخاطر زندگیش داره خونه مادرشوهر و کاراشونو تحمل میکنه , یا برعکس مثلااگه خونواده شوهرت عالی بودن و پشتت بودن میگفتم عب نداره امیدواره که خونواده شوهرش کمکش کنن و شوهرشو به راه بیارن , یا حالا هر چیز دیگع ای , امامنتو زندگی شما متاسفانه نقطه ای نمیبینم که بخاطرش موندی شوهرت تحقیرت میکنه , به گفته ی خودت دوست نداره و یکی دیگه رو میخواسته , خونواده اش که به حد خودشون اذیت میکنن , ببخشیدا همشکار میکنی اخرشم هیچی , بچه اتم که از الان طرف اوناست و فردا مطمین باش تو رو عامل مشکلاتش خواهد دونست و حق هم داره , برا چی موندی پای این زندگی ؟؟؟ من همیشه تو تاپیکا از اونایی که فورا برا هر مشکلی میگن طلاق انتقاد میکنم میگم اشتباه میکنین ادم باید وایسته درستش کنه اما الان فک میکنم شما باید یا خیلی خیلی جدی زندگیتو عوض کنی یا با عرض معذرت به طلاق فکر کنی

چجوری

به خودت برس آرایش کن خوشگل کن برو بیرون.بادوستات خوش بگذرون.سگ حسابش نکن اصلا محلش نذار به خودش میاد...حسادتشو برانگیخته کن.

لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید ممنون🌹
قرص چاقی بگیر بخور وزنت بره بالا همه چی حله خیلی وزنت کمه بپای قدت

این چیزا رو یادش ندید لطفاً

هیکل باربیش رو خراب کنه واسه یه همچین خانواده‌ای 

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2706