2733
2734
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 237121 بازدید | 1228 پست

من سرگذشتتونو خوندم. شما نمیتونی جدا بشی، همسرتم که بهت اهمیت نمیده، بچتم که وابسته ات نیست، مادرشوهرتم که اذیتت میکنه. پس دیگه چیزی برای از دست دادن نداری، بدذار مادرشوهرت یه چن ساعتم اخم بکنه، به خودت برس، خودتو دست بالا بگیر، لباس خوب تو خونه بپوش بگرد. اگر شوهرت گفت تیکه اومد که بدی و فلان، بگو خوب تو نگاه نکن، واسه خاطر تو نیست که.مادرشوهرت هر چی اخم کرد، اذیتت کرد به یه ورتم نباشه، بی اهمیت باش.فک کن رادیو داره حرف میزنه. رابطت باهمسرت همین الانم شکرابه، پس دیگه نمیشه از این بدتر بشه. بچتم کم کم بکش سمت خودت، باهاش بازی بکن. نگران نباش بچه یکم بزرگتر بشه، میبینه چه ظلمی به مادرش میشه خودش میاد سمتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا با حرفتون مخالفم شوهرش دوستش نداره برا همین ایراد میگیره ازش ولا دیدم ادمایی که واقعا شلخته که ...

بله در اینکه شوهرش علاقه ای نداره و سر و گوشش میجنبه شکی نیست.

من توی روستاهای مرزی مورد داشتم دختر خانم بسیار زیبارو و خوش اندام بود. بعنی توی اون منطقه که همه گندمی و تیره هستن این خانم خیلی متفاوت بود. اما همسرش به فرد دیگه ای علاقه داشت و اصلا در طول یک سال زندگی مشترک حاضر نشد باهاش زیر یک سقف بره! گرچه بالاخره جدا شد، اما واقعا تفاوت طلاق گرفتن توی تهران با سایر شهرهای کوچک یا محروم، زمین تا آسمونه... یعنی اگر بخواد جدا هم بشه باید تا حد امکان دهان بقیه رو ببنده. یه پروسه طولانی رو طی کنه.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2731
برو چالش چاق شدن ماه پیشونی رو بزن خیللللی کمکت میکنه من خودم یه ماه ۵ کیلو چاق شدم 

ممنون عزیزم 😍♥️ حتما میرم تو تاپیکشون 

کاربری دست سه نفر 😌♥️ سه دختر خاله ی خفن😎 هر سه پر انرژی و عاشق قانون جذب
صد تا مثل اون طلاق گرفتن یکی ش خواهر خودم چند سال با شوهر ش که دقیق همین اخلاق شوهر این آقا رو داشتن ...

خواهر شما شرایط محل زندگیش مثل استارتره؟!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

طفلکی اسی.زنان سرزمینم چه مظلومن😢😢

خانوما ناراحت نشین و جبهه نگیرین.ولی این هم یکی از بدی های ازدواج در سن پایین هست.میبینین که بهش زور میگن و نمیتونه از پس خودش بربیاد.با این شرایط بد،بچه هم آورده.اگه به خاطر سن کمش نیست پس چیه؟؟اگه یکم سن وسال دارتر بود و باتجربه(میگم باتجربه چون از وقتی اومدم اینجا،از خانومای باشعورو باهوش یاد گرفتم که اگه شرایط زندگی خوب نباشه وشوهره به درد نخور باشه نباید بچه آورد)،این اشتباهو نمیکرد.آخه عزیز من خوب تو که میبینی شوهرت بی عرضه س مادرشوهرت ظالمه.اگه بچه نداشتی راحت تر میتونستی از اون زندگی بیای بیرون

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
2738

باور کن اگه ازش جدا شی خدا یکی رو سر راهت میزاره که اون شوهر بیشعوریت تا آخر عمر حسرت بخوره ...ببین محکم باش برو جلو بابات از گند کاری‌اش بگو اگه میخواین خودکشی نکنم میخوام جدا شم بخدا اگرم تحقیر سرکوفت بزنن فقط یه مدته بهتره از این که تو اون خونه کوفتی مثل کلفتا شب و روز کار کنی آخرش هیچ ...به خدا تو لیاقتت بیشتر از ایناس ..

بله در اینکه شوهرش علاقه ای نداره و سر و گوشش میجنبه شکی نیست. من توی روستاهای مرزی مورد داشتم دختر ...

بله درسته فرق میکنه تهران باشی یا روستا ولی طلاق هر چه هم بد باشه بهتر از اینه که با کسی زندگی کنی که دوستت نداره و هر روز تحقیرت کنه 

اوه این همه ادم ک زبانزدن و باز زن از سمت شوهرش سرزنش میشه گیریم همه از اسی تعریف و تمجید کردن و شو ...

کسی که اعتماد به نفسش بره بالا، قدرت انجام هر کاری رو داره. تاپیکهای قبلیشو ببین چقدر روحیه اش ضعیف و داغونه!!

حالا من که شرایطشو دقیق نمیدونم بخوام پیشنهاد طلاق بدم، اما اعتماد به نفس یه زن باید بالا باشه، تا بتونه خودشو جمع و جور کنه، حتی اگه قراره جدا بشه.

بچه زیر یکسالش که عقلش نمیرسه، اومده مثلا مادرشو زده، مادر داره دق میکنه!!! به خاطر روحیه ضعیف توان نگهداری فرزندش رو داره از دست میده.

آخه از مادر شوهرمم میترسم 

ببین ما تاهزار صفحه بهت بگیم تاتونخای چیزی درست نمیشه مخصوصا میگی ازاون مادرشوهر گوهت میترسی اگه بخای درست شه باید حرف بچه هارو گوش کنی 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2706