2726
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 237052 بازدید | 1228 پست
مسئله که فقط دیدگاه مردم نیست. طلاق بگیره میخواد چکار کنه؟ بره خونه باباش؟ حمایت میشه؟ نه تنها بدتر ...

صد تا مثل اون طلاق گرفتن یکی ش خواهر خودم چند سال با شوهر ش که دقیق همین اخلاق شوهر این آقا رو داشتن زندگی کرد ولی از ترس برادر و پدرم نمیتونست طلاق بگیره ولی یه روز که دعواشون شده بود شوهرش اعتراف کرده بود که نمیخوامت و یه مشت حرف از گند کاریاش زده بود و خواهرم همه رو ضبط کرده بود و به داداش و بابام نشون داد که این آدم اینجوریه شما میخواین باز بهاش زندگی کنم ....ولی خواهرم جدا شد و هیچی ازش نخواست الان چند ساله دوباره ازدواج کرده باور کن زندگی شاهزاده هارو داره اون شوهر عوضیش رفت با دوست دختر قبلیش ازدواج کرد میگن مثل سگ پشیمونه ...باور میکنی دوباره اومد خواستگاریش بهش ندادیم .الان شکست عشقی خورده😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا از خونوادت کمک بخواه اگ پشتت میمونن تو هنوز سنی نداری که این حرفارو بشنوی و تحمل کنی ..... یه فکری به حال زندگیت بکن واقعا واست ناراحت شدم گنا۶ داری کم سن و سالی انشاللا خداکمکت کنه

مسئله که فقط دیدگاه مردم نیست. طلاق بگیره میخواد چکار کنه؟ بره خونه باباش؟ حمایت میشه؟ نه تنها بدتر ...

اوه این همه ادم ک زبانزدن و باز زن از سمت شوهرش سرزنش میشه

گیریم همه از اسی تعریف و تمجید کردن و شوهرشو سرزنش کردن،خب بعدش؟شوهر اسی دوسش نداره هرکار کنه مشکلش حل نمیشه،همه عالم دوسش داشته باشن شوهرش ک نخوادش فایده نداره

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728

اسی خسته نشدی چقدر در مورد این موضوع تاپیک میزنی  برو تاپیکهای فبلت رو بخون کلی راه حل هست نیاز نیست هر روز بگی لاغر و زشتم خوشت می یاد بقیه برات دل بسوزونن بلند شو برو یه فکری کن به جای اینکه آنقدر تاپیک بزنی

مشکل از پدرو مادرت بوده ببخشید ولی اول پدر و مادر آدم حسابت نکردن که با سن کم فرستادنت زیر دست مادرشوهر و گرفتار کلفتی و بچه داریت کردن تو این سن

وقتی پدر و مادرت اینکارو باهات کردن چه انتظاری از غریبه ها داری

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

اولا به خودت برس تقویتی و اشتهااور بخر بخور تا چاقتر بشی برای دل خودت میگم .بعدم کم کم کارهاتو عقب بنداز و سریع انجام  نده کاری کن که مادرشوهرت مجبور بشه یاغربزنه ویا خودش انجام بده در اون صورت بگو خب من تنها نیستم که فقط من کارهارو بکنم کم کم ببینن زبون داری کمتر اذیتت میکنن هرچی میکشی از مظلومیتت بوده بزارش کنار جوابشونو بده میترسی از چشمشون بیافتی .به جان خودم عزیزتر میشی البته بی احترامی نکنا با احترام اما محکم جوابشونو بده .کم کم شوهرت هم جذبت میشه و آدم میشه . برات از ته دلم دعا میکنم .

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

دوستان لابه لای حرفاشون ، راهکارای خوبی دادن

اگه واقعا دلت تغییر می‌خواد عمل کن به اونهایی که شرایطشو داری

به قدرت روحی خودت اطمینان داشته باش

✔️اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ غافلگیر شدیم ...چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد.وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..دکتر علی شریعتی                 خاک باش! علی ابوتراب است ....                                      هستم؛ به میزان معرفتم به حقیقت... و نیستم به میزان دور بودنم از آن...«‏اللهم أرح قلبه فهو وقلبه في قلبي.»   محبوب من!من با شما حرف‌هایی دارم که با کلمات نمی‌شود گفت؛درمانش،دیدار است... 💔! -#بےݩواےحسیݩ              درباره‌ی من: هیچم در این وادی حیران محل سکونت: شهر عمه‌ی سادات( عمه‌معصومه‌سلام‌الله علیها:)))) علایق: نوشتن برای خودِ مخدوشم، غرق‌شدن در اعماق کتابی ژرف؛ اگر قرآن و نهج‌البلاغه و کتب فلسفی باشد نیکو‌تر است! به خدا و رسول و اهل بیت و نائب خلیفه‌اش بر زمین نیز علاقه‌ی فراوانی دارم. موسیقی مورد علاقه: هر سازی که احساسات خوبم را به غلیان آورد ...در گوش برگ‌های افتاده می‌خواند؛ نگاهم را از شما بر نمی‌دارم. که اکنون،زینت زمین شده‌اید.خدای مهربان افتاده‌ها! می‌شود من هم با برگ‌ها، بیفتم به پایتان؟ برگرفته از آیه‌ی ۵۹ سوره‌ی انعام      گفت: اگر بروم چه؟گفتم: آن‌گاه تو اولین وطنی هستی‌که ساکنانش را ترک می‌کند!سعید_انصاریان   لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي كَبَدٍ‏که ما انسان را در رنج آفریدیم..🌱سوره بلد_آیه ۴ مارا در بازارچه ی رنج می گردانند‏و هرکس را به اندازه وسع خَریدَش ‏رنج می دهند..!

به نظرم حرف مردم نباید پشیزی ارزش داشته باشه برات در مقابل این همه حقارت که داری میکشی ولا من خودم قبلا روستا بودم دیدم دخترایی که طلاق گرفتن از جمله دختر خودم هیچکس هم حرفی نشنیدم بزنه بعدشم بدرک که حرف بزنن لااقل پشت سر حرف میزنن نه اینهمه تو روت تحقیرت کنن من موندم شوهر چه گوهیه که اینهمه بدبختی ادم بکشه 

2706