2737
2734
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 237110 بازدید | 1228 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم لاغربودن روراست میگه منم قدم ۱۷۲هست زمانی ۵۷ کیلوبودم چهاق شدم شدم ۷۵کیلویعنی زمین وزمان بهم میگفتن چقدجذابی خداشاهده قبل اون حتی یه خواستگارم نداشتم بعدش خیلی خواستگارداشتم پس اولویت اولت چاق شدن وبه خودرسیدن بعدش ببین اگه تاثیری نداشت دیگه یه فکردیگه بکن

ببین گلم نزار جوونیت هدر بره نزار یه عمر پشیمون شی به فکر خودت باش بچه تو بردار برو خونه بابات بگو ب ...

توی شهر این راه حل ها جواب میده. توی جایی که استارتر زندگی میکنه، پدره با تیپا میندازه بیرون... از ترس آبرو

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2731

منم کاملا شبیه پسرام و منو همسرم قد و سایزمون یکیه حتی قیافم مثل پسراست ولی همه دوست دارن مثل من لاغر باشن اونا غلط کردن و....خوردن بهت اینطور میگن از عمد میخوان اذیتت کنن.

مسئله که فقط دیدگاه مردم نیست. طلاق بگیره میخواد چکار کنه؟ بره خونه باباش؟ حمایت میشه؟ نه تنها بدتر ...

حرفی که از پدر و مادر بشنوه خیلی فرق داره تا با حرف شنیدن از شوهر اونم رک و بی پرده در مورد مسائل زناشویی و تحقیر و کلفتی مادر شوهر ....این مردا هوس بازن هر چی بخوای خودتا تغییر بدی به چشم نمیاد . بدتر میشه طرف به خودش میاد میبینه عمر و جوونیش رفته اتفاقا من یه دوست داشتم .حتی قد بلند تر از این خانم بود بعد یازده سال بدبختی طلاق گرفت دو سال نشد ازدواج کرد و الان یه پسر داره و خوشبخته .چون اشتباه کرده دلیل نمیشه محکوم به ادامه زندگی و قبول شرایط باشه

سلام دوست خوبم

با توجه به شرایطی که داری ، تنها راه نجاتت از این تحقیر ، کسب درآمد هست.

اینبار وقتی رفتی قهر ، انگشتری چیزی بفروش برو دوره آرایشگری.

نیاز به امکانات زیادی هم نداری و دستت که تو جیب خودت باشه و از نظر مالی از همسر بی پولت سر باشی ، خود به خود اعتماد به نفست زیاد میشه و دیگه نمیتونه تو رو تحقیر کنه.

یه آرایشگاه باز کن توی یکی از اتاقای خونه ی مامانت و به تیپ و قیافت برس و بزار شوهرت بیفته به غلط کردن و دنبالت افتادن برای آشتی.

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
2738
استارتر تو بلوچی مطمعن شدم از چادر گفتنت

تنها وجه مشترکی ک اسی با بلوچا داشت اینکه زود ازدواج کرد البته بعضی بلوچا دیدم فقط زود ازدواج میکنم دراصل ۱۹ سالگی سن ازدواجشونه ولی کسی رو ک طلاق گرفته اصلا بد نمیبینن یا طلاق رو بد نمیبینن سوم من بلوچی ندیدم چادر ب کمرش ببنده😐😔 چادر از اون لیزو هاس ک همش از سرت میافته پس فقط باید قشنگ درستش کنه وگرنه لیز میخوره

کاربری دست سه نفر 😌♥️ سه دختر خاله ی خفن😎 هر سه پر انرژی و عاشق قانون جذب
حرفی که از پدر و مادر بشنوه خیلی فرق داره تا با حرف شنیدن از شوهر اونم رک و بی پرده در مورد مسائل زن ...

حرف از پدر و مادر معلومه که فرق داره. ملت کچلش میکنن! یعنی باید توی خونه بمونه بتکون نخوره. آدم توی شهر بزرگ میتونه گم بشه، بره یه محلی یه چرخی بزنه یه کاری پیدا کنه. ولی توی شهر کوچک یا روستا راه بری توی کوچه، حرف پشت سرته

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

من پیشنهادم بهت اینه لابه لای همه کارایی که انجام میدی کتاب بخون و جمع کن کتاباتو که بچت آینده ای مثل خودت نداشته باشه و وقتی کار میکنی آرام کار کن مراقب سلامتیت باش مراقب کمرت باش و زانوهات تغذیه اتو مدیریت کن سر سیری یه کف گیر بیشتر بخور یواش یواش چاق میشی هیچ معجزه ای رخ نمیده مگر اینکه خودت بخای اینارو گفتم چون می دونم تو روستا براحتی نمیشه جدا شد و رفت مثلا شهر زندگی کرد بچه ها روستا خیلی جوش فرق داره ان شاالله عاقبت بخیر بشی 

عزیزم لاغربودن روراست میگه منم قدم ۱۷۲هست زمانی ۵۷ کیلوبودم چهاق شدم شدم ۷۵کیلویعنی زمین وزمان بهم م ...

چجوری چاق شدی؟😥 من هر راه حلی رو رفتم ولی هیچی به هیچی

کاربری دست سه نفر 😌♥️ سه دختر خاله ی خفن😎 هر سه پر انرژی و عاشق قانون جذب

اسی بگو دوستدارم با شلوارک بجرخم راحت کیستن بچتم مقدونی مرا از بس کار میکنی دست مادرشوهرته اینجوریه بجه من دو سالشه تازه منو می خواد

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
مسئله که فقط دیدگاه مردم نیست. طلاق بگیره میخواد چکار کنه؟ بره خونه باباش؟ حمایت میشه؟ نه تنها بدتر ...

کاملا با حرفتون مخالفم شوهرش دوستش نداره برا همین ایراد میگیره ازش ولا دیدم ادمایی که واقعا شلخته که هر موی زائدی عین مردا تو صورتش یه سانت ولی شوهراشون میپرستنشون چرا نباید پدرومادری که دختر بیچاره رو بدنیا اوردن الان در قبالش مسئول نباشن و رهاش کنن  شاید هم به خونوادش نمیگه که چی میکشه متاسفانه قلبم بدرد اومد از اینهمه بدبختی  

2706