2204
2217
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

184463 بازدید | 1201 پست

۴ساله ازدواج کردم با مادر شوهرم زندگی میکنم تو یه خونه اتاقمون جداس غذا مونم با همه یه بچه ۸ماهه دارم ۱۹سالمه بچم آدم حسابم نمیکنه وابسته مادر شوهرمه مادر شوهرم نمیزاره حتی خونه مامانم اینا برم  با این که ۱۰ دقیقه اینا راهه  اذیتم میکنه  ناهار شام ظرف شستن جمع جور کردن جارو حتی لباسایه اونو و با پدر شوهر م  با دست میشورم کهنه های بچه رو خودم میشورم   کلا حمال شدم مادر شوهرم ۴۳سالشه دست به سیاهو سفید نمیزنه این تا اینجا  شوهرم میگه بدنت اصلا تحریک کننده نیست شبیه بدن مرداس دلم میخواد خودکشی کنم کرونا گرفتم منو یه روزم نگهم نداشتن بردن انداختن خونه بابام  من قدم بلنده ۱۷۱یا ۲ وزنم قبل بارداری ۶۵ الان شدم ۵۶اینا میگه لاغری درازی پاهات بزرگه زانوهات سیاهه خسته شدم دیگه ۴سال همینا رو انقدر گفته بهم  تو اینستا ش از عشق سابقش مینویسه مثلا یکیش خدایا من عاشقش بودم خاطرشو میخواستم نه خاطرشو  دوسال پیش یه بار اون خانوم دیده بود میگفت  بزار باهاش عروسی کنم گفته میخوام از شوهرم جدا شم شوهر م حرف تو دلش نمیمونه میگه ولی بعد اون قضیه خودکشی کردم بهم دیگه هیچی نمیگه  فقط با پستا یی که میزاره قلبم منفجر میشه  خ ارض  ایی هم میکنه😭😭میگم انکار میکنه ولی مطمئنم  عصر گفتم دخترم کپی منه ببین چقدر خوشگله برگشت گف  خدا نکنه اینجوری رو دستمون  میمونه گفتم مگه من چمه  گ گفت چت نیست آدم خالش  بهم میخوره ازت  گفتم از سرتم زیادیم از تو که بهترم  گفت هه بجای یه گاو هم کسی نمیخوادت ماه تا ماه رابط..ه نداریم

وای چ شوهر بیشعوری اه اه 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

چه زندگی سختی

بگو باز خوبه یه گاو منو میخواد

تورو که سیفونم پس نمیزنه  

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!

چقدر بی شعوره شوهرت تو چرا حمالی مادرشو میکنی دست به سیاه سفید نزن یعنی چی این زندگیه تو داری

وقتی میگید کاربری دونفره، یاد آدمای چند شخصیتی میوفتم 🚶‍♀️پیر می شوی ، زیبا و دلبر با گیسوان سپید...یک غروبِ جمعه که دلت گرفته، برای نوه ات داستان دیوانگی های مرا تعریف می کنی، نوه ات باور نخواهد کرد و فکر می کند تو فقط داری برایش قصه تعریف می کنی. دلت می شکند، به من فکر می کنی، صورتم یادت نمی آید، حرفهایم، صدایم. فقط به یاد می اوری که روزی، جایی زنی را نخواستی که دنیا را بی تو نمی خواست...                خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند، این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است...           اگر کسی را دیدید که از کوچکترین چیزها لذت می برد،محو طبیعت می شود،کمتر سخت می گیرد،می بخشد،می خندد،می خنداند و با خودش در یک صلح درونییست،او نه بی مشکل است نه شیرین مغزاو طوفان های هولناکی را در زندگی پشت سر گذاشته و قدر آنچه امروز دارد را می داند.او یاد گرفته است که لحظه به لحظه ی زندگی را در آغوش بگیرد...
2238

استارتر بابات پشتت وای نمیسته بگه ی خونه جدا کنن شوهرت مجبور شه کار ونه بگو من هر چی هستم مثل تو خونه بابام  ننشستم بگو مردای بی عرضه اینجورن

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2233

ببین همیشه نظرم اینه که با بچه طلاق نگیرید.

ولی واقعا واسه اولین بار میگم اینو به یه کاربر.

بچه تو بنداززززز سرشون و فرار کن بروووووو

ای ما و صد چوما ز پی تو خراب و مست ,ما بی تو خسته ایم  تو بی ما چگونه ای?

وای اعصابم بهم ریخت .از اولش که میخواستت اومد خواستگاریت بگو طوری حرف میزنی انگار کی هستی جمع کن خودتو بابا 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرکم من صدای خدارا در ضربان قلب تو شنیدم💙🥺🧿
2051