2726
عنوان

مامانم میگه آخرش دق میکنم 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
160 43

من 18 سالگی قد و وزنم مثل تو بود البته قدم 4 سانت بلند تر و وزنمم 4 کیلو بیشتر

غلط کرده دکتره گفته بچه دار نمیشی

من بعد ازدواج چاق شدم یه پسر تپل هم دارم😍

کم کم شروع کن معدت کوچیکه یهو نخور معده درد بشی

غذا های کم و مقوی بخور

شیر خرما عااااااااالیه.کره بادوم زمینی و سه شیره

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
رفتم طب سنتی امروز گفت تو اینطوری نمیتونی ازدواج کنی من برا چاقی رفتم اونجا گفت تو نمیتونی مادر شی ب ...

این حرفا چرت وپرته 

روحیتو تقویت کن دکتر درست حسابی برو به مادرت هم بگو مادر من اون موقع باید من رو میبردی متخصص غدد و متابولیسم حالام بخاطر کمکاری خودتون لطفا منو سرزنش نکنین خودتم به روحیت برس  درست غذا بخور به پوستت  برس حالت بهتر میشه کم کم دنیا جای سخت و پیچیده ای هست آدم های ضعیف رو له می‌کنه قوی باش

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
رفتم میگم که برنامه غذایی شو به روز اجرا کردم تا صبح دل‌پیچه داشتم

ببین اول برو متخصص معده 

دوما قاووت خیلی خوبه چاق میکنه سوما اونقدرا لاغر نیستی 

نهایتا اگ بخوای نرمال باشی باید وزنت بشه ۴۷ 

کلا ۴ کیلو کم داری 

یه باشگاه برو سوخت و ساز و تحرک بدنت بره بالا 😑

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم؛ تیکر بارداری نیست !

درضمن خوشبختیت توی دکتر شدن نیست

کلی دکتر بدبخت هم هستن.....

پس فکر نکن باید دکتر بشی تا خوشبخت شی

هزارتا شغل و رشته عالی هستن

اصلاااا پشت کنکور نشین

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
خوشبحالت منم دلم میخواست هم سن تو بودم قبول میشدم مثل تو

خب الان بخون 

مجردم که هستی 

بشین بخون 

نگو خوشبحالت 

بشین بخون

خب الان بخون  مجردم که هستی  بشین بخون  نگو خوشبحالت  بشین بخون

مامانم میزنم تو سرم همش میگه پاشو برو گمشو سرکار ولی من می‌خوام بخونم میگه اگه میخواستی چند سال پیش قبول میشدی

دکتر چند سال پیش رفتم آزمایش تخصصی هم دادم سونوگرافی گفت نرماله

متخصص گوارش برو عزیزم 

یکمی هم برقص روزا برای روحیت عالیه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
مامانم میزنم تو سرم همش میگه پاشو برو گمشو سرکار ولی من می‌خوام بخونم میگه اگه میخواستی چند سال پیش ...

خب ببین تو فکرکنم الان ۲۵ ۲۴ سالت باشه 

انقد مامانت روت تسلط داره که نمیشه 

یکم مستقل باش و البته خودتو ثابت کن 

هی مامانم میاد یه چی میگه اعصابمو خورد می‌کنه میگه اگه میخواستی بخونی چند سال پیش میخوندی

تو هدفت رو انتخاب کن و تلاش کن برا رسیدن 

مادرت بر اساس  شرایط  حرف میزنه 

قدرت اراده رو به خودت و مادرت ثابت کن 

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   
رفتم میگم که برنامه غذایی شو به روز اجرا کردم تا صبح دل‌پیچه داشتم

پس اول برو متخصص گوارش و کبد ، احتمالا سنگ صفرا داری .

من و انکارِ شراب ؛ این چه حکایت باشد ؟ غالبا این قدرم عقل و درایت باشد 😊❤🤞
2706