2726
عنوان

مامانم میگه آخرش دق میکنم 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 45 پست
چرا رو خودت عیب میذاری؟ یعنی چی عقب مونده ایشالا ازدواج کنی همچی تپل میشی چه جور

رفتم طب سنتی امروز گفت تو اینطوری نمیتونی ازدواج کنی من برا چاقی رفتم اونجا گفت تو نمیتونی مادر شی بود اندازه جوجه میشه مریض میشه

رفتم طب سنتی امروز گفت تو اینطوری نمیتونی ازدواج کنی من برا چاقی رفتم اونجا گفت تو نمیتونی مادر شی ب ...

با تغذیه خوب درست میشی عزیزم غصه نخور دور از جونت تو که از اینا ک شیمی درمانی شدن ک بدتر نیستی

حالا پزشکی قبول شدی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوست گلم طراحی وب شغل خوبیه؟ یا انیمیشن سازی اینا...

واقعا عالین ...کلا مشاغلی که درحوزه آی تی هستن عالیننن ..پشتکارداشته باشی درآمد اینکاراواقعاعالیه

لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید ممنون🌹
وای قربونت برم چه امیدی میدی  چقد خوبه همیشه انرژی مثبت باشی 🌺🌺🌺

قربونت رشته ت چیه؟الان دیگه همه ی مشاغل دنیا داره سمت اینچیزامیره...برای مهاجرتم اگه بفکرش هستی رشته برنامه نویسی وآی تی خیلی جاها میتونی پذیرش بگیری...توی اینستاباکسایی که ازاین طریق رفتن مشورت کن.

از کجا باید یاد بگیریم

اگر رشته ت نیست .برو موسسه های آزاد که هستن برنامه نویسی یاد بگیر.حتی الان عکاسی هم درآمدش خیلی خوبه چون همه ی بلاگرا وهمه ی کسب وکارا به یه عکاس نیاز دارن الان.

رفتم دکتر یه روز با برنامه غذا خوردم تا صبح دلم پیچ میزد معدم ضعیف شده

طب سنتی هم امتحان کن.کم کم .یهو به خودت فشارنیار تا عادت غذایی ت درست شه..

والا من سن بلوغ رژیم نگرفتم حسابیم درس خوندم پزشکی قبول شدم الان که ۲۰ سالمه قدم ۱۶۳ وزنم ۴۹.مامان منم دعوام میکنه☹️🥴مامانا قربونشون برم همیشه نگرانن

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2706