2237
2217
عنوان

مامانم میگه آخرش دق میکنم 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

وای قربونت برم چه امیدی میدی  چقد خوبه همیشه انرژی مثبت باشی 🌺🌺🌺

قربونت رشته ت چیه؟الان دیگه همه ی مشاغل دنیا داره سمت اینچیزامیره...برای مهاجرتم اگه بفکرش هستی رشته برنامه نویسی وآی تی خیلی جاها میتونی پذیرش بگیری...توی اینستاباکسایی که ازاین طریق رفتن مشورت کن.

2240
از کجا باید یاد بگیریم

اگر رشته ت نیست .برو موسسه های آزاد که هستن برنامه نویسی یاد بگیر.حتی الان عکاسی هم درآمدش خیلی خوبه چون همه ی بلاگرا وهمه ی کسب وکارا به یه عکاس نیاز دارن الان.

والا من سن بلوغ رژیم نگرفتم حسابیم درس خوندم پزشکی قبول شدم الان که ۲۰ سالمه قدم ۱۶۳ وزنم ۴۹.مامان منم دعوام میکنه☹️🥴مامانا قربونشون برم همیشه نگرانن

💚 الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2238
160 43

من 18 سالگی قد و وزنم مثل تو بود البته قدم 4 سانت بلند تر و وزنمم 4 کیلو بیشتر

غلط کرده دکتره گفته بچه دار نمیشی

من بعد ازدواج چاق شدم یه پسر تپل هم دارم😍

کم کم شروع کن معدت کوچیکه یهو نخور معده درد بشی

غذا های کم و مقوی بخور

شیر خرما عااااااااالیه.کره بادوم زمینی و سه شیره

2233
رفتم طب سنتی امروز گفت تو اینطوری نمیتونی ازدواج کنی من برا چاقی رفتم اونجا گفت تو نمیتونی مادر شی ب ...

این حرفا چرت وپرته 

روحیتو تقویت کن دکتر درست حسابی برو به مادرت هم بگو مادر من اون موقع باید من رو میبردی متخصص غدد و متابولیسم حالام بخاطر کمکاری خودتون لطفا منو سرزنش نکنین خودتم به روحیت برس  درست غذا بخور به پوستت  برس حالت بهتر میشه کم کم دنیا جای سخت و پیچیده ای هست آدم های ضعیف رو له می‌کنه قوی باش

حال متکلم از کلامش پیداست 
رفتم میگم که برنامه غذایی شو به روز اجرا کردم تا صبح دل‌پیچه داشتم

ببین اول برو متخصص معده 

دوما قاووت خیلی خوبه چاق میکنه سوما اونقدرا لاغر نیستی 

نهایتا اگ بخوای نرمال باشی باید وزنت بشه ۴۷ 

کلا ۴ کیلو کم داری 

یه باشگاه برو سوخت و ساز و تحرک بدنت بره بالا 😑

2241