2230
2217
عنوان

چقد این عاهنگ تتلو قشنگه..

133 بازدید | 19 پست

اشکم دراومد بنظرم این از چند تا قبلش خیلی قشنگه

💢دوستان هرکس کار تایپ ، جزوه نویسی، تبدیل ویس و عکس به متن ، تحقیق مقاله و.. به من پیام بدید با قیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون . 🙏🏻برای کار پیدا کردن و مستقل شدنم صلوات بفرستید میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست 💢

کدومش 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀       لطفا با شعار امربه معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما.    آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂https://harfeto.timefriend.net/16412274116285    من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226

حدس بزنیم کدوم ؟

کاربری چهارم.     https://abzarek.ir/service-p/msg/234464   میگن تو سمو بکن تو بدنت سرنگ از ما ،که سرت پایین باشه و نزنی بلند فریاد !عین شاخه ی درخت که خورده کتک از باد،میزنن بال جوونی که باشه بلند پرواز...پنچریم همه توی این مسیر پر از سنگ گرسنه افتادیم رو یه جزیره پر از گنج!توصیم اینه بهتون زنجیر بلندتر ببندین به قلباتون جای دستگیر هنرمند!اینجا برا نفس کشیدنم ظوابط میخایم مهم نی برا کسی که تو داری سواد زیاد اصلا حال منو و تورو نمیفهمه که نفس گرمی ک میاد از پشت طلاعه سیاه!مگ چندسال دیگه هستیم کنار این زمین که با تیرکمون از آسمونم ستاره میزنیم؟مگه چی بهمون میرسه از دام این فریب که تو این جاده ی تاریک براهم چاله میکنیم؟خورد میشی آروم آروم یهو میشکنی وقتی احساست نمیزاره بکنی از این خاک!یجایی میبری قیدو میزنی با خودت میگی دیگه وقتشه بپری از این خاک ....!

غم گرفته کوچه های مارو 

این اسمش

💢دوستان هرکس کار تایپ ، جزوه نویسی، تبدیل ویس و عکس به متن ، تحقیق مقاله و.. به من پیام بدید با قیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون . 🙏🏻برای کار پیدا کردن و مستقل شدنم صلوات بفرستید میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست 💢
2050
غم گرفته کوچه های مارو  این اسمش

عالی

به قول شاملو:برای تو ،برای چشمهایت   .برای من،برای دردهایم.      برای ما،برای این همه تنهایی. کاش خدا کند کاری... روزهای هستند که دورند،دورند،خیلی دورند،اما میرسند بلاخره از راه می‌رسند...
فوش میده؟

اصلا

دیگه هیچی نمیگه؟

نه

2051