2726
عنوان

کمک کردن به مادرشوهر و تقسیم‌ کار بین عروس ها

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 24 پست
بله کاملا درست میفرمایید اما خانواده ی اینا عقیدشون اینه که عروس باید به مادرشوهر کمک کنه اما این عق ...

خب خواهرتون اشتباه ميكنه

مادرشوهره هم داره سواري ميگيره

مطمئن باش عروس بزگاهم ازبن رفتارا ديدن كنار كشيدن

خواهرتون يك مدت بگه دستم اسيب ديده مچ بند ببنده هيچ كاري نكنه،الكي بره بيرون خونه بگه رفنم دكتر كفته براي كار زيادع

كم كم عادي ميشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
عزیزم قضیه ی خواهر من کلا با تو شاید کسای دیگه فرق میکنه مثل قضیه ی گوسفند تو گله ی گرگاس😂دل که میس ...

خب منم همینجورم فک کن رفنیم خونه ی خاله ی شوهرم حالا گوسفند اینا گرفتن کباب کردیم خودمون که هیچی ولی اخرش هیشکی جز من بلند نشد ظرفارو بشوره بعدش مادرشوهرم با خواهرشوخرم دعوا کرد هم خاله ی کوچیک شوهرم که ازم کوچیکتره پا نشد هم خواهرشوهرم بقیه ام خب حالا بزرگن انتظاری نداشتم... قبلا مادرشوهرم میرف بیرون و برمیگشت میدید خونه جارو نیس یا غذا اماده نیس انقد دعوا میکرد یا چن باری ام که اومدم غذا درس کنم انقد غر زد و نخوردن و هی تیکه مینداخت دفعه اخر شوهرم باهاش برخورد کرد فقط اونموقع دخالتای مادرشوهرم خیلی شده بود روز سیزده به در یه ماجرا درس کرد اول اصلا گردن نمیگرف بعدم که قبول کرد شروع کرد گریه و اینکه تو قدرنشناسی و فلانی شوهرم اونموقع زده بود به سرش گف بسه مامان ابن اداهای الکیتو جمع کن بعدم رفتیم پیش خونواده ی خودم... الانم اگه بامن خوب شدن چون جاری جدید دارم خیلی باهاشون بد تا میکنه که قدرمو الان میدونن ولی بازم تیکه کنایه هاشون هس چه میشه کرد یکدفعه رفتم باز منه خنگ خدا برگشتم حالا دیگه باید بسوزمو بسازم

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب منم همینجورم فک کن رفنیم خونه ی خاله ی شوهرم حالا گوسفند اینا گرفتن کباب کردیم خودمون که هیچی ولی ...

عزیزم ناراحت نباش من خودمم قبلا تصور میکردم زندگی مشترک فقط طرف خودش مهمه ولی الان تازه فهمیدم که خانواده ها خیلی مهمن انقد تاثیرگذارن که میتونن تو خود زندگی مشترک هم اثرگذار باشن. من فعلا مجرد هستم ولی یه چیزی رو فهمیدم که خانما باید مدیریت زندگیشونو  خودشون به دست بگیرن و نزارن کسی دخالت کنه یه چیز دیگه رم فهمیدم که دیگرانو هرجور از اول عادت بدی تا آخر اونجوری پیش میره. خدارو شکر که همسر شما در بعضی مواقع طرف شما بوده. اینکه میگی عروس جدیده بد باهاشون تا میکنه شاید تقاص ناحقی هایی هس که در حق تو انجام دادن. توکل به خدا انشالله مشکلات همه حل بشه

2728
عزیزم ناراحت نباش من خودمم قبلا تصور میکردم زندگی مشترک فقط طرف خودش مهمه ولی الان تازه فهمیدم که خا ...

من از اول یجور دیگه بودم باهاشون ولی مادرشوهرم بعد یه مدت شروع کرد دخالت تو زندگی شوهرمو طرف خودش کشید نمیدونم چجوری ولی شوهرم دیگه مثل قبلش بهم بها و اهمیت نمیداد فقط به مامانش اهمیت میداد یواشکی میرفت پیششون به ابجیش اینا یواشکی پول و اینجور چیزا میداد قبلش همه چیو ازشون مخفی میکرد مثلا یچیه خوب داشتیم تو خونه سریع میگفت قایم کن تا نیومدن چون می اومدن همه رو به فنا میدادن من اونموقع میگفتم زشته بذار باشه کار خوبی نس باهام دعوا میکرد میگف گوش کن من بهتر میفهمم به مامانم اینا خیلی بها میداد ولی بعد یه زمانی کلا تغییر کرد خیلی خیلی... خود مامانش میگه میگه نمیدونم در حق کی بدی کردیم که این گیرمون اومده بعدم طرفم نگاه میکنه و میخنده خودشم میفهمه میگه منم قبلا کارایی کردم که ناراحت شدی...

آبجیمم مجرده زندگیه منو میبینه چه چیزاییو تحمل میکنم دم نمیزنم چقد سخته بخاطر همین ازدواج نمیکنه میگه من نه اعصابشو نه حوصلشو دارم

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

شوهرش بایدحمایتش کنه .نمیدونم بقیه نظرچون چیه ولی خواهرتان سادگی وبی زبونی رو ازحدگذرونده .آدم باید برای خودش احترام حدو حدود بزاره  دیگرانم بالاخرهمجبورمیشن قبول کنن عروس که گماشته آدم نیست. شمامیگی مادرشوهرش اینجوری دوست داره خب داشته باشه مگرملاک اونه  

من از اول یجور دیگه بودم باهاشون ولی مادرشوهرم بعد یه مدت شروع کرد دخالت تو زندگی شوهرمو طرف خودش کش ...

دقیقا منم به همین خاطر میترسم در مورد ازدواج خیلی مردد هستم. وقتی خواهرم پایین خونه ی مادرشوهرش بود وقتی میرفتم خونشون و ازم پذیرایی میکرد. سرو کله ی مادرشوهرش که پیدا میشد با عجله همه چیزو جمع میکرد‌ که نبینن چون میرف میگف پسرم کار میکنه میخره عروسم به خانوادش میده.ما خودمون همه چیز میبردیم رفتنی خونشون یه بار ناهار اونجا بودم مامانم غذا فرستاده بود خواهرم تازه زایمان کرده بود. تقریبا بچش ۴ ماهه بود موقع ناهار مادرشوهرش اومد غذا موند تو گلوم عین این بازرساس زن سفره رو بازرسی میکرد. خواهرمم مجبور شد بگه که این غذارو مادرم فرستاده من درست نکردم تا اینو گف مادرشوهره انگار خلاص شد😂

انگار کوکش کرده بودن موقع میوه یا ناهار میومد ناکس. منم دوس نداشتم برم ولی مجبور بودم برم بهش سر بزنم چون خواهرم خیلی تنها بود اون موقع همه ی عروساشو صدا میکرد بالا خونشون خواهر منو که پایین بود صدا نمیکرد. اونا میگفتن میخندیدن بالارو رو سر خواهر من خراب میکردن عروسای دیگش به بچه هاشون یاد داده بودن بالا همش بپرن یا وقتی که وقت خواب نوزاد بود میومدن حیاط تو حیاط سروصدا راه مینداختن. خواهر زاده ی من الان بخاطر اون موقع ها عصبی بار اومده. به نظر من مادرشوهر خوب فقط تو فیلماس بعد ازدواج آدم باید زرنگ باشه.تو زندگی سیاست نداشته باشه آدم سرش بی کلاه می مونه.

شوهرش بایدحمایتش کنه .نمیدونم بقیه نظرچون چیه ولی خواهرتان سادگی وبی زبونی رو ازحدگذرونده .آدم باید ...

والا چه عرض کنم ما کلا خانوادگی بی زبونیم 😂نمیدونم چرا من که اینارو میبینم میگم حتما باید تغییر بدم شخصیتمو وگرنه آسیب میبینم تو آینده 🤷🏻‍♀️ من خودم تصورم از زندگی مشترک قبلا زندگی عاشقانه بود و با یه خانواده ی صمیمی و دوست داشتنی الان میبینم بعضیا دچار خانواده های ناجور میشن آدم باید حواسش جمع باشه🤦🏻‍♀️

دقیقا منم به همین خاطر میترسم در مورد ازدواج خیلی مردد هستم. وقتی خواهرم پایین خونه ی مادرشوهرش بود ...

خخخ ارع تو فیلماس گاهی خدایی کرمشونو میریزن ولی خب مادرشوهر من الان براش درس عبرت شده هوامو خیلی بیشتر داره