2737
2734
عنوان

اینکه استوری از تنهایی گذاشته

310 بازدید | 35 پست

و منم ریپ زدم و گفتم:اگه ما اینجا باشیم تو از تنهایی در میای؟!

و اون گفت منظورم اجتماع مجازی هست..

این یعنی چراغ سبز؟!

چجوری بحث رو ادامه بدم؟!

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره دیگ چراغ سبزو تو نشون دادی اون ی جوابی خواسته بده ک بد نباشه.بخواد خودش ادامه میده

خب اتفاقا ادامه داد..

یعنی من سوال میکردم و جواب میدا طولانی،بر خلاف اون زمانی که با پیج اصلیم بودم باهاش..

و اتفاقا مشتاق بود که من حرف بزنم باهاش اما ادامه ندادم

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)
طرف کیه و چه قسدی داری 

نامزدم که بهم خورد همه چی..منم با پیج فیک صادق باشم میگم قصدم فضولیه😑🤣

بگو اگه میخوای من میتونم باهات صحبت کنم تا تنها نباشی با این ایموجی😁

وای🤣🤣🤣

اصلا فکرشو نمیکردم ریپلای رو ج بده..

واسه همون رسمی حرفی م باهاش

2738
کسی که رفته اصلا درست نیست دنبالش بری 

آره میدونم😁..

ولی دست من نیست،میخوام بفهمم چرا..

چرا بی دلیل کات کرد

آره میدونم😁.. ولی دست من نیست،میخوام بفهمم چرا.. چرا بی دلیل کات کرد

اها پس جریان از اوناست خب ادمه بده بگو من هستم تا از تنهایی در بیایی من هم تنهام

ما را از مرگ می ترسانند انگار ما زندیم😏😏
اها پس جریان از اوناست خب ادمه بده بگو من هستم تا از تنهایی در بیایی من هم تنهام

خب ببین اون بحث تنهایی رو من تمومش کردم،چون هی سوال فلسفی میپرسیدم(رشته اش روانشناسی بوده اما کتابتی فلسفی زیاد میخونه) و بحث رو کشوندم به رابطه و اینکه اگه نخواستیم ادامه بدیم باید بزنیم زیر قولمون؟!

اونم جواب داد انسان آزاده هر کاری بکنه حتی بزنه زیر قولش،ولی هر کاری تاوان خودشو داره😑

منم دیگه ادامه ندادم بحث رو...

خب ببین اون بحث تنهایی رو من تمومش کردم،چون هی سوال فلسفی میپرسیدم(رشته اش روانشناسی بوده اما کتابتی ...

میپورسیدی چطور انگار شما تواندادی یا یکی دیگه داده ؟

الان استوری گذاشته از قطار و با این جمله که چند ایستگاه دیگه مونده تاا مرگ😑😑😑😑

شیطونه میگه ریپ بزنم بگم چند تا بی مسئولیتی دیگه مونده تا مرگ...

چندتا دل شکستن دیگه مونده تا مرگ...

پسره بیشعور😑😑😑😑

الان این استوریش رو چی میتونم ریپ بزنم؟!

پرسیدم اتفاقا..گفتم تاوان بدقولی چبه؟!

گفت عذاب وجدان که تا مدتها وارد فکرهای روزمره میشه😑😑😑

میخواستم خفه اش کنم

الان استوری گذاشته از قطار و با این جمله که چند ایستگاه دیگه مونده تاا مرگ😑😑😑😑 شیطونه میگه ریپ ...

بنویس چقدر نا امید زندگی قشنگیاشو هم داره 

2706