2737
2739
شوهر منم همش گوشیم چک میکنه اگه بفهمه پیامی پاک کردم تهمت میزنه و بدبینه دلم خوووووووووونه منم یه دخ ...

شوهر منم اینجوره 

الان پنج ساله هر شب گوشیمو چک میکنه 

دیگ با دوستام روابط و ۰ت هامو کم کردم ک نتونه بخونه پیامامو 

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بار ها و بارها خاهر برادراش باهاش حرف زدن درست نمیشه که نمیشه خدا خسته شدم 

حالا خوبه خانوادش صحبت میکنند باهاش خانواده شوهر من اینجوری پند و نصیحتش میکنند آرایشگاها دوربین میذارن از زنای مردم عکس و فیلم میگیرن بهش بگو مواظب باشه اینم نمیذاره برم . خونتون بزرگه برای خودتون میگم برید جای کوچیکتر اجاره کنید پول کمتر بدید اول زندگی و ... اینم دنبال سوراخ موشه هر سال. طلا بفروش بزار بانک سودش بگیر اینجوری باید خمس بدی ها اونجوری یه پولی دست خودت هم میاد یعنی روانی اند روانی 

خانواده ش چجورین

خوبن برادرش اینجوری نیست زنش هرکارمیخاد میکنه هرروز خونه مادرشه اما من چی پدرمادرم یه شهردیگن این باهام اینجوری میکنه دلم میخاد انتقام بگیرم از خانوادش اما اونا مهربونن چه گوهی بخورم اخه کمکم کنید

2738
شوهر منم اینجوره  الان پنج ساله هر شب گوشیمو چک میکنه  دیگ با دوستام روابط و ۰ت هامو کم ...

این اگه پاکم کنم میفهمه کثافت شماره دوستامو پاک کرده الهی خیرنبینه هیچوقت خدا پول نداره احمق

چیکارمیکنی میمونی؟؟من میگم برو یکی دیگرو بگیر میگه دیگه نمیشه 

هیچی به خودشو خانوادش گفتم من صبور نیستم تا از آب و گل در اومدن بچم میشینم اگه خوب نشد جدا میشم خیلی واضح و جدی . البته اونا به یه ورشونم نیس ولی ب بزرگتراش گفتم عموها و دایی هاش 

هیچی به خودشو خانوادش گفتم من صبور نیستم تا از آب و گل در اومدن بچم میشینم اگه خوب نشد جدا میشم خیلی ...

ینی چند سالگی من مشکلم اینه درسم تموم نیست برم خونه بابام مجبورم میکنن درسمو ادامه بدم اصلا دلم نمیخاد حوصله ندارم

2706