2733
2734
عنوان

شرکت بیز واقعا کلاهبرداره؟ ؟؟؟

502 بازدید | 27 پست

یه اقایی هست چندمین باره ک باهم قرار میزاریم شرکت بیز فعالیت داره 

اوایل اصرار داشت ک زیرمجوعه بشیم و یه تیم تشکیل بدیم و پولدار میشیم

نحوه کارش جوریه ک تو اینستا محصولات رو میفروشه 

چندشب بود میگفت کارت دارم 

امشب رفتم دیدمش میگه یه پروژه صد میلیونی تا اسفند تو فکرمه اما نحوه کارش فرق میکنه

واقعا من چیکار کنم؟؟؟؟؟ 

بعدم میگه من تو سنی نیستم ک ریسک کنم تا تهش هستم

نمیدونم دوباره برم سرقرار یانه

همه ش دروغه

هیچ کس نمیاد پولاشو با کسی نصف کنه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دیشب میگم چرا منو کشوندی الکی میگه میخواستم ببینمت فعلا تاذقرار بعذی

مجردی؟؟؟

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158

بلاک کن،هرگز دیگه نبینش،شرکت بیز برات نون و آب نمیشه،مثه دوره گردا باید جنس ببری در و همسایه بفروشی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

دکتر بیز؟هرچی چرته اون میسازه اصن به درد نمیخوره ی سرم مو ازش دارم گوه ترینه اصن تاثیر نداره رو هیچ نوع مویی 

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

گول نخور اینروزا کسی هزارتومن ب بقیه نمیده این قشنگ برات نقشه ریخته هم پولاتو میبره هم ابروتو

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

مث ازاین قمارای شرط بندی نباشه 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706