2726
عنوان

پستچی تا کِی ممکنه بیاد؟

59 بازدید | 6 پست

توی سایت زده که صبح نزدیک ساعت ۹، بسته تحویل نامه‌رسان شد. ولی هم‌چنان نیومده...

چه حرف‌ها که درونم نگفته می‌ماند... خوشا به حال شماها، که شاعری بلدید :) 🌸 با احترام، درخواست دوستی قبول نمی‌کنم 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه اداره پست باشه تا ۴ هم ممکنه بیاره 

آره از اداره‌ی پسته... یعنی بعد از ۴ نمیارن دیگه؟ باید برم بیرون ای خدا چه گیری کردم 😢

چه حرف‌ها که درونم نگفته می‌ماند... خوشا به حال شماها، که شاعری بلدید :) 🌸 با احترام، درخواست دوستی قبول نمی‌کنم 🌸
آره از اداره‌ی پسته... یعنی بعد از ۴ نمیارن دیگه؟ باید برم بیرون ای خدا چه گیری کردم 😢

نه برای شهر ما که اینجوریه مامور پست  بسته های کوچیک تا قبل ۲ میاره  اما اگه وزن بیشتر باشه یه نامه رسان دیگه با ماشین تا ۴ میاره ولی چون زده نحویل نامه رسان شد حتما امروز میاره براتون منتظر باش

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود 
نه برای شهر ما که اینجوریه مامور پست  بسته های کوچیک تا قبل ۲ میاره  اما اگه وزن بیشتر باش ...

آره اتفاقا وزنش زیاده... خیلی ممنونم ازت 😍😍