2733
2734
عنوان

چ خاکی بریزم تو سرم.😭

247 بازدید | 17 پست

سرما خوردم دارم میمیرم...ابریزش بینی..گلو درد و چش درد

روز اول پریودمم هس..کمر درد و دل درد ولم نمیکنه

از صب چار تا سرماخوردگی خوردم و مفنانیک اسید..چیکار کنم خوب شم

دو روز دیگم عقده دختر خالمه..😭

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو دکتر

زخم زبان دردش حتی از بریدن دست با کاغذ بیشتر است. مراقب حرف هایمان باشیم :)                                      
2738

من مریض شده بود انارو گذاشتم رو بخاری پخت خوردم خیلی تو خوب شدن کمک کرد خداروشکر 

ان شاءالله که خوب میشی

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
برو دکتر

رفتم ..تست دادم کرونا نبود...سرم و امپول زد اتگار ن انگار

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
سرکه بریز تو اب بخور بده پیشونیت سرما خورده سینوزیت نداری یه وقت

نه 

2706