2410
2553
عنوان

من یه ماه دیگه عقدمه ولی یه موضوعی داره اذیتم میکنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 2093 بازدید | 111 پست

سلام برو خودتو به متخصص نشون بده اگه مشکلی نداشتی هیچ وقت در موردش با شوهرت حرف نزن من گفتم بعداً به روم آورد و چندششون میشه انگار بعضیا تحمل ندارن میگن زنم دست خورده اس تازه بعضی بکارت ها موقع پاره شدن خون در نمیاد

🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این حرف و قبول دارم اصلا به صلاح ت نیست بدونه البته به شرطه اینکه باکره باشی یه سر برو دکتر اگه سالم ...

اخه الان تنهایی نمیزارن برم خانوادم . عقدم نیستم هنوز ک ازش اجازه بگیرم ب بهونه چی دیگه با دوستم برم دکتر ولی خیلی میترسم خودم ک نگا خودم میکنم میبینم سالمه 

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
2456
منم مث تو ب شوهرم گفتم

فک میکنی کارت درست بوده یااشتباه!؟

بهش بگه بعدها علیه اش استفاده نمیکنه!؟ براخودت چطوربود!؟

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
اگ آدم خوبی باشه کمک می‌کنه ک فوبیات برطرف شه 

فلا ک خوب بوده

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫
سلام اختاپوس دختر شما که میگفتین بد غذاست الان خوب شده؟؟؟ تقریبا ۳ سال پیش تو نی نی سایت گفتین 

سلام عزیزم 

الان دخترم چهار سالو نیمشه 

کماکان بد غذاس و در حال سکته دادن من 😫😫😫😫😫

اگر هم بخوای گواهی سلامت بگیری و بگی ممکنه صدمه دیده باشه همونجا میزنع ک سالم نیست برات گواهیو 

کلا پرده وجود ندارد اگر هم داشته باشه نمیشه تشخیص کامل داد گواهی هم همش ب گفته خودت بستگی داره 

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69
2714
اخه الان تنهایی نمیزارن برم خانوادم . عقدم نیستم هنوز ک ازش اجازه بگیرم ب بهونه چی دیگه با دوستم برم ...

ببین دختر خوب متاسفانه تو جامعه ما بکارت حرف اول و میزنه بحثه آبروته  خدای نکرده اکه اتفاقی افتاده باشه حالابیا به این ملت بفهمون تجاوز بوده قضیه هر جور شده موقعیتش و جور کن بازم تاکید میکنم پای ابروت در میان اصلا ریسک نکن جور کن برو

همه میگن خب حتما دلیلی داره میگن نگو 

خب بگو و بخاطر کار نکرده خودتو بدبخت کن ممکنه طرف نامزدی رو بهم بزنه و آبروت رو ببره یک درصد  نمی ارزه گفتنش مطمئن  باش  سالمی 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
خون ک اکثرا میاد کاری ب نحوه نداره البته گاهی بدنا فرق میکنه ممکنه هم نیاد

اگ خون بیاد ینی یا زخم شده یا آسیب دیدگی هست 

خون اومدن اتفاقا اصلا خوب نیست 

چون قدیم مردا چیزی راجب این مسائل نمیدونستن و حتی ممکن بوده وحشیانه و بدون هیچ آگاهی این کارو انجام میدادن خون میومده و باعث می‌شده زخم بشه و همه فک کردن هرکی رابطه نداشته باشه خون میاد اگ کسی رابطه داشته باشه هیچ خونی نمیبینه 

انقد تو جهل نمونین این ی چیزه اثبات شدس تو کل دنیا 

اخه الان تنهایی نمیزارن برم خانوادم . عقدم نیستم هنوز ک ازش اجازه بگیرم ب بهونه چی دیگه با دوستم برم ...

عزیزم چیو وقتی نگا میکنی میبینی سالمه؟

خود سازمان بهداشت جهانی داره میگه این کار پایه و اساس علمی نداره و قابل تشخیص نیستتت

ن نگو.... .چرا دکتر نمیتونی بری؟؟

تنهایی نمیتونم با خودشم ک‌نمیتونم

2706