2733
2739

من تو بچگی میخواست بهم تجاوز بشه سن ۷ تا ۸ سالگی . اون موقع از ترس نتونسم ب هیچکس حرفی بزنم و از اون موقع این اتفاق شده کابوس زندگیم . الان درست یادمم نمیاد چه اتفاقی افتاد ولی حتی از اینکه پردم اسیب دیده باشه هم میترسم البته فک کنم چیزی داخل نرفت البته با معذرت .‌خونی هم ندیدم تا جایی ک یادم میاد . دکترهم فلا نمیتونم برم مگ اینکه تو دوران عقد خودم دزدکی برم . الان ب شدددت از رابطه وحشت دارم و یه جورایی فوبیای شدید پیدا کردم رو قسمت پایین تنه . و خب الان نامزدمو چن وقت دیگه قراره عقد کنیم . همش نسبت ب این موضوع نگرانم . ب نظرتون ب نامزدم این اتفاقو بگم ؟؟؟ یا بزارم مخفی بمونه ؟  

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لازم نیست اصل قضیه رو بگی چون ممکنه درکت نکنه توی این زمینه.

فقط بگو ممکنه فوبیا داشته باشی یا واژینسموس و باید درمانش کنی از نظر روانی و درمانشم سخت نیست و پیگیری کن

چه حرف‌ها که درونم نگفته می‌ماند... خوشا به حال شماها، که شاعری بلدید :) 🌸 با احترام، درخواست دوستی قبول نمی‌کنم 🌸
2738
2706