2737
2734
عنوان

بچه ها لوازم ارایش برا عروس چی بگیرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 27 پست
عزیزم نمیخام خیلی گرون بشه فعلا برا عروسی دستمون حسابی خالیع. اونا رو بعدا میگیرم البته خودمم دارم چ ...

ماسک و لایه بردار و .. اصلا الان واجب نیست

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
اگه محصول ارزون میخوای بگو بهت ی پیج بدم ارزون بخری

میخام از فروشگاه بگیرم تا پس فردا لازم دارم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرطوب کننده هم اوردن .اونم خوب بود کلی داشتمش.دیگه همین .سشوارم گفتن میاریم گفتم نه خودم دارم دیگه ا ...

😁😁عزیزم رو دست ما اصن نیس😁منم لوازم برقی دارم ولی قدیمیع . بعدا میگیرم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2728
بودجه چقدر در نظر گرفتی ؟

تا 1 تومن

تا چند تومن میخواید هزینه کنید؟

1 تومن

2738
تا 1 تومن

عزیزم با یه تومن میشه کرم پودر و چهار تا لاک و رژ و مداد ابرو و ریمیل و خط چشم و سایه و رژ گونه خرید عزیزم 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
عزیزم با یه تومن میشه کرم پودر و چهار تا لاک و رژ و مداد ابرو و ریمیل و خط چشم و سایه و رژ گونه خرید ...

بیشتر از ایناهم میتونی بخری صد درصد 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰