2410
2553

ضروری هارو بگید فقط . نمیخام خیلی گرون بشه. 

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

رژ، پنکک، خط چشم ، ریمل ، رژگونه، کرم مرطوب کننده

اینها ضروری هاست

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
رژ، پنکک، خط چشم ، ریمل ، رژگونه، کرم مرطوب کننده اینها ضروری هاست

مرسی عزیزم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2714
برامن فقط لاک و مداد و مدادلب و ریمل و اسپری و عطر ولی همش اصل بود همین دوتادونه    

همونم کافیه الان ادم دوتا جیز خوب بگیره بهتره که یه مشت اشغال بگیره اخرم بریزه دور

سشوار هم باید بگیری

اونو یکی برا داماد میگیرن کافی نیس؟

بنظرم ماسک صورت بگیر بیوآکوا ماسک های صورت و لایه بردار های خوبی داره براش هم میتونی بخری انواع مختل ...

عزیزم نمیخام خیلی گرون بشه فعلا برا عروسی دستمون حسابی خالیع. اونا رو بعدا میگیرم البته خودمم دارم چندتا ماسک و تونر و اینا

همونم کافیه الان ادم دوتا جیز خوب بگیره بهتره که یه مشت اشغال بگیره اخرم بریزه دور

مرطوب کننده هم اوردن .اونم خوب بود کلی داشتمش.دیگه همین .سشوارم گفتن میاریم گفتم نه خودم دارم دیگه اونم گفتم نیارن هیییییییی چه عروسی بودم من اصلا رو دستم نیست

2706