2297
2330

ضروری هارو بگید فقط . نمیخام خیلی گرون بشه. 

گروه نارنجی✨وزن فعلی 70(12\10\1400)..هدف اولیه 65💪  .. .وزن هدف نهایی  55👊 . قد 165. 💛 قوی تر از بهونه هات باش💫🌚🌑🌒🌓🌔🌝                  22 آذر ....20 دی ....                                       

رژ، پنکک، خط چشم ، ریمل ، رژگونه، کرم مرطوب کننده

اینها ضروری هاست

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . .
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
رژ، پنکک، خط چشم ، ریمل ، رژگونه، کرم مرطوب کننده اینها ضروری هاست

مرسی عزیزم

گروه نارنجی✨وزن فعلی 70(12\10\1400)..هدف اولیه 65💪  .. .وزن هدف نهایی  55👊 . قد 165. 💛 قوی تر از بهونه هات باش💫🌚🌑🌒🌓🌔🌝                  22 آذر ....20 دی ....                                       
برامن فقط لاک و مداد و مدادلب و ریمل و اسپری و عطر ولی همش اصل بود همین دوتادونه    

همونم کافیه الان ادم دوتا جیز خوب بگیره بهتره که یه مشت اشغال بگیره اخرم بریزه دور

سشوار هم باید بگیری

اونو یکی برا داماد میگیرن کافی نیس؟

بنظرم ماسک صورت بگیر بیوآکوا ماسک های صورت و لایه بردار های خوبی داره براش هم میتونی بخری انواع مختل ...

عزیزم نمیخام خیلی گرون بشه فعلا برا عروسی دستمون حسابی خالیع. اونا رو بعدا میگیرم البته خودمم دارم چندتا ماسک و تونر و اینا

همونم کافیه الان ادم دوتا جیز خوب بگیره بهتره که یه مشت اشغال بگیره اخرم بریزه دور

مرطوب کننده هم اوردن .اونم خوب بود کلی داشتمش.دیگه همین .سشوارم گفتن میاریم گفتم نه خودم دارم دیگه اونم گفتم نیارن هیییییییی چه عروسی بودم من اصلا رو دستم نیست

عزیزم نمیخام خیلی گرون بشه فعلا برا عروسی دستمون حسابی خالیع. اونا رو بعدا میگیرم البته خودمم دارم چ ...

ماسک و لایه بردار و .. اصلا الان واجب نیست

وزن شروع: ۳ آبان( ۹۰/۵ )                         وزن۸آبان(۸۹ )                وزن ۹آبان(۸۸/۷۰۰. )            وزن۱۲آبان( ۸۷/۵.)          وزن۱۶آبان (۸۶/۳۰۰)                     وزن۱۷ آبان (۸۵/۸۰۰).                       وزن۲۲آبان(۸۵/۵۰۰)                                           وزن ۲۳آبان(۸۵/۲۰۰)                     وزن۲۴آبان(۸۴/۶۰۰)                        وزن۲۶آبان(۸۴/۲۰۰)                        وزن۲۹آبان(۸۳/۳۰۰)                                                      وزن ۱ آذر(۸۲/۵)         وزن۸آذر(۸۱/۵)                              وزن۱۱ آذر(۸۰/۲۰۰)    وزن۱۶ آذر(۷۸/۵۰۰)  هدف بعدیم(۷۵)    وزن۴دی(۷۷/۲۰۰)  وزن۱۵دی(۷۶/۱۰۰)    من باید حداقل ۷۰ بشم و میتونم🤗 فقط باید صبور باشم
اگه محصول ارزون میخوای بگو بهت ی پیج بدم ارزون بخری

میخام از فروشگاه بگیرم تا پس فردا لازم دارم

مرطوب کننده هم اوردن .اونم خوب بود کلی داشتمش.دیگه همین .سشوارم گفتن میاریم گفتم نه خودم دارم دیگه ا ...

😁😁عزیزم رو دست ما اصن نیس😁منم لوازم برقی دارم ولی قدیمیع . بعدا میگیرم