2410
2553
عنوان

گلو درد شدید دارممم!!!!

935 بازدید | 19 پست

بچه ها دوروزه گلوم درد میکنه تب و لرز و ابریزش بینی می‌بخشید ک اینو میگم حالت تهوع دارم...

دیشب رفتم پیش دکتر سرم زدم و دیفینی هیدرامین و قرص سرماخوردگی واسم نوشت اما هنو گلوم درد میکنه و ابریزش بینی دارم... صبحاهم ابلیمو عسل میخورم اما فایده ندارههه 

اگه راهنمایی کنین ممنون میشم خداخیرتون بده❤️

:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من از ت بدترم..از جام تکون نخوردم از صب

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
2714

روزی دو سه بار دمنوش آویشن پونه نعنا زنجبیل موثر هست منم چند روزه درگیر گلو درد و سرماخوردگی بچه هامم دوروزم هست که خودم هم ازشون کرفتم 

سوپ هم خوبه 

کدو حلوایی و شلغم هم عالیه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

عزیزم منم دو روز پیش گلو درد زیاد داشتم زنجبیل و دارچین دم کردم سه چهار تا لیوان غلیظ خوردم قبل خواب هم نصف ق چایخوری اسپند خوردم که طبعش خیلی گرمه اثری نموند ازش 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
2706