2737
2734
رزق همه موجودات رو خدا میرسونه نمیدونی مجبور نیستی کفر بگی 

چ کفری ؟

بر منکرش لعنت ،،،، هممون میدونیم روزی رو

خدا میرسونه

ولی ی زن و شوهر ساده  بدون بچع با ۱۰

میلیونم تا آخر برج نمیرسونن 

چ برسه ب روزی ک مجبور بشن

روزی ۲۰۰   ۳۰۰ تومن فقط پول پوشاک بدن

شیر خشک بماند

اره عزیزم دروغ چرا!!!واقعا اون بچه دست رو هر چی بذاره پول لازمه یه اسباب بازی یه لباس یه کلاس یه مدرسه یه پوشک و...

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا من به رزقش کاری ندارم من غلط بکنم بچه دوم بیارم 

چون نمی‌دونم آینده اش چی میشه کسی اذیتش نکنه کسی دلش نشکنه مریض نشه 

سر همین یدونه کور و پیر شدم والا 

اون موقع که وضعمونم توپ باشه تو این مملکت ده سال دیگه گدا وار زندگی میکنیم

من به لطف خدا امید دارم میدونم خودش بزرگه  

ولی ولی به شرایط کشورم اعتماد ندارم 

چند روز پریودیم عقب افتاد دنیا رو سرم خراب شد خدا رو شکر باردار نیستم

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه

درسته

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2728
خدا به بچه های فقیر افریقایی رزق داد؟

شما میگی ن ولی من میگم اره  افریقا کلی ثروت داره ولی گیرشون نمیاد 

شمامیگی خدا توقع داری چون عادله یه قاتل موقع قتل چی بشه ؟ اینجورک شماتوقع دارین میگین مستقیم هروز هروعده ی سینی مخصوص برامون بفرسته

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی یه لحظه آروم تو دلت بگو   مگه من کیم!؟؟....
2738
هیچ کس از فردای خودش خبر نداره 

چرا خبر نداریم؟

مگه جنگ آبی که داره بین شهر ها راه میفته رو نمیبینیم؟

مگه قیمت های روز به روز افزایشی رو نمیبینیم؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

اینایی ک میگن خدا روزیشو میده ذره ای عقل و منطق دارن؟

عزیزم شرایطت هر وقت ک درست شد بچه دار شو

درسته خدا روزی رسونه ولی بهمون عقلم داده 1400 سال پیش نیست ک بچه تمام خرجش فقط نون و شیر و پوشاک باشه

هزاااااااار تا مکافات داره

هر موقع از نظر روحی و مالی امادگی داشتی بچه بیار

ب حرف این خاله خانباجیا که تمام حرفاشون نشات گرفته از کم سوادی و کوته فکریشونه نگاه نکن

اره واقعا همینه من دخترم ۵سالشع و مستاجرم  دوست دارم یکی دیگه داشته باشم اما تا وضع مالی خوب ن ...

خدا دخترت رو برات حفظ كنه عزيزم قصدم هم فضولي نيست به منم ربطي نداره واقعا اما تصميم درستي گرفتي و با شرمندگي بگم كه از نظر من با مستاجري حتي يه بچه هم ببخشيد اشتباهه اوردنش حداقل دومي رو نيارين

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

من خودم تو شرایط خوبی بچه دار شدم ولی اللن واقعا با این شرایط براومدن از مس هزینه هاش واسمون خیلی سخته

خدا همین یکی رو برامون حفظ کنه دیگه حتی یک لحظه هم به بچه دوم فکر نخواهم کرد

هیچوقتم منطق اینا که میگن روزیشو خودش میاره درک نکردم

اگه خداروزی رسان بچه هست توچراغصه میخوری.توقرآن اومده ازترس فقر فرزندخودرانکشید چون خداروزی رسان هست ...

اون گفت نکشین نه بیارین

تو یه این هم گفته مادر پدر شدن عرضه میخواد

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
2706