2737
2734
عنوان

کمکم کنین یکیو بشونم سر جاش😑

83 بازدید | 6 پست

سلام دوستان یه پسری عاشق من شده بود و منم بهش جواب منفی دادم (تقریبا اشنا بودن)

حالا همشون (مادر و خواهر و خودش)تو استوریهاشون به من تیکه میندازن که من بی لیاقتم و بد ذاتم و ازین حرفا

حالا بگین چطوری جوابشونو بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گربه ها دسشون به گوش نمیرسه میگهن پیففف پیفففف بو می‌دههه ....😉

یه عکس هنری قشنگ

پایینش این جمله خیلی ریز

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
2731
چرا استوری هاشونو میبینی که به خودت بگیری ؟؟مگه جوابت منفی نبود ؟ درحد خودت ندیدی که رد کردی پس چرا ...

اخه میدونی چند بار جواب منفی دادم انگار اصلا متوجه نمیشدن.باز اخر یکم با عصبانیت جوابشونو دادم بعد استوریایی ک میزارن کلن عصبیم میکنه