2737
2734
عنوان

میخوام تنهاباشم...

65 بازدید | 6 پست

دلم نه بغل میخواد نه بوس نه دردودل نه گریه نه زندگی بهتر نه هییییچ چیز دیگه‌ای...

کاشکی میشد رفت یه جایی که تا بیست کیلومتریت از هرطرف هیچ آدمی نمیبود...خودت بودی و خدات...انقدرررر بغلش گریه میکردم تا دوباره شارژ شم...بعدم برمیگشتم و دوباره ازنو شروع میکردم:)))

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

کاش

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه جوری زندگی کن ک انگار تنهایی چشات کسی رو نمیبینن و گوشات نمیشنون حرفای مسخرشونو  منظورم ...

تنها راه فعلا همینه:)

مرسی دوست خوبم❤

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

آدمافقط ناامیدت میکنن...

منم خیلی دوست دارم ازتک تکشون دورشم

🌟اَللّهُمَ غَيِّر سُوءَ حالِنا بِحُسْنِ حالِكَ🌟                         ای پشتیبان کسی که پشتیبان ندارد                                   ای پناه آن که پناهی ندارد                                        ای فریادرس آن که فریادرس ندارد                                 ای عزت آن که عزتی ندارد                                            ای کمک آن که کمکی ندارد                                          ای همدم آن که همدمی ندارد                                     تنها تو را میخوانم وتنها تو را دارم💙                                                                                         عزیزان نمیتوانم پاسخگوی تگ های شما باشم                                  لطفا تگ نکنید؛ ممنون